Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Órát keresek magamnak. Szempontok: dátum, vízállóság, jó minőség ( egyéb tudás sem hátrány) Nektek milyenek tetszenek amik ezt tudják? kérlek a korotokat is írjátok oda.
2012. máj. 25. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
férfi vagy női óra kéne?
2012. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsánat női :)
2012. máj. 25. 14:15
 3/9 szkii ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2012. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ha lehet olyan 25 ezernél nem többet
2012. máj. 25. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz lesz. :) Akkor ezek szerint sportos órát keresel? Mert hogy ilyeneket tudjon, hogy dátum, meg ne csak cseppálló legyen, hanem vízálló, hogy medencében is használhatod, háát, ez inkább sportos stílust feltételez. Én megmondom őszintén azt hittem, hogy egy fiú/férfi kérdezi, de azért meg akartam róla bizonyosodni, hogy biztosan az.

De ha lány vagy, akkor passz.


Nekem nagyon tetszenek a Timex órák pl. Talán azért, mert nekem is van egy ilyen szépség. :) De ez nem tud semmit, csak az időt mutatja, inkább klasszikus, nőies. Ez az:

[link]


A kép nem is adja vissza, hogy milyen gyönyörű fényes, drapp a számlapja, és a szíja is sokkal szebb élőben. Úgy látom nem is emeltek árat jó ideje, mert 3 éve is ennyibe került, bár pont sikerült kifognom egy akciót, és 13 000-ért hozzájutottam.

De válogass a honlapjukról, ez elég jó márka szerintem, hátha találsz olyat, ami tetszik.

[link]


Ez pl. elég jó szerintem, olyan, amilyet szeretnél.

[link]

2012. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit előzőleg belinkeltem van más színű szíjjal is, nekem pl. a sárgás jobban tetszik, csak nem láttam előzőleg.
2012. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez pl.?

[link]

2012. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár igaz, hogy inkább az a furcsa, hogy nem csökkentették az árát pl. az én órámnak. Illene már, hiszen csak egy több éves modell...
2012. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez is szép.

[link]

2012. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!