Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétköznapi smink egy 17 éves...

Hétköznapi smink egy 17 éves lánynak? Milyen legyen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,de eddig csak ritkán, alkalmakra sminkeltem ki magam. Hétköznapokon is szeretném sminkelni magam,de nincs ötletem hogyan. Képeknek és tippeknek is örülnék!
2012. máj. 23. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a szájfény-szemcerka-spirál pont elég.
2012. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemceruza és spirál kombó jó a hétköznapokra. Esetleg valamilyen bőrszínű szemhéjfesték, a barna különböző árnyalataival. :)
2012. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szemed legyen ilyen:

[link]

A szádra meg tehetsz átlátszó szájfényt, ha gondolod még kis pirosítót is tehetsz fel. Ennyi. :)

2012. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! bár a rúzst és a szájfényt sosem szerettem, valahogy zavarnak (lenyalogatom a számról -.-) ezért gondoltam,hogy a szemem lehetne több.
2012. máj. 23. 15:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor húzd ki a szemed alul a vízvonalon, és fesd ki a szempilláidat spirállal.

Mellé egy kis természetes árnyalatú pirosítót használj. :)

2012. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj, ne, alul ne húzd. Komolyan alig láttam valakit, akinek az jól állt volna... Letörlődik, meg fekete gumókban összeáll a szemd sarkában, ráadásul kicsinyíti a szemet.

Szemceruzát nem ajánlom, könnyen lejön, és folyik. Vegyél tust. Vannak filces tusok, amik olyanok, mint egy filctoll, azokkal gyerkjáték tust húzni. Komolyan. Az megmarad, nem kenődik és szép fekete. Ez csak felülre a szempilláid tövéhez.

[link]

[link]

[link]


Én az utolsó fajtát szoktam használni. Kispirálozod a pilláidat, korrektort raksz a bőrhibáidra, pattanásaidra, ha vannak/alapozó felesleges, pláne ilyen melegben/, esetleg púderezel mattítani.

Ennyi, és szép leszel.

2012. máj. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!