Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajak alatti piercing fiúknak?

Ajak alatti piercing fiúknak?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom rajta ,hogy szúratassak-e ajak alatti pc-t.És ha igen akkor jobbra/balra/középre? Véleményket várnék ,hogy nektek tetszik-e ha van egy fiúnak.

18/F



2012. máj. 14. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megy az egyéniségedhez akkor ok. Szerintem középre rakasd. Láttam már srácokon, hogy jobb vagy bal oldalon volt, arról nekem mindig az emosok jutnak az eszembe, vagy az, hogy nyálas. Akin pl láttam, hogy oldalt van, olyan tipikus discoboy volt az igaz, de sokat rontott az összképén, lehúzta a férfias kinézetét. Ha középen van a pc, akkor már valamivel normálisabban néz ki.
2012. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 21/L
2012. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem max középre

nekem oldalt van, de én lány vagyok, fiúknak szerintem annyira nem való oda

21L

2012. máj. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget.Én is középre gondoltam mert az elfogadott mint rapperileg mint rockerileg is.Csak a rockerek általban tüskét raknak a rapperek pedig gömböt.(Ez eléggé fontos nekem mivel én pont ezt a két stílust képviselem egyben :D)
2012. máj. 15. 18:47
 5/6 anonim válasza:
csináltas mind2 oldalra, az nekem anniyra bejön:D
2012. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az leírnád ,hogy fiú/lány vagy és hány éves? Egyébként nekem is tetszik.De még az emberek nincsenek hozzászokva így is van egy 10mm tágítóm és mikor lyukas van bent nem teli.Akkor mondanom sem kell ,hogy ,hogy néznek az ilyen 25-30 év felettiek az emberre :D
2012. máj. 20. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!