Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy nyelv...

Iansomerhalder kérdése:

Mennyibe kerül egy nyelv piercing csináltatás? :D

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
érdeklődj utána a szalonban ahol akarod csináltatni,mindenhol más! Én azt hiszem 5 ezerért v 6 ezerért csináltattam ékszerrel együtt de már nem vagyok benne biztos rég volt:)
2012. máj. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában 5000 ékszerrel, fertőtlenítéssel, szúrással együtt, ha pesti vagy tudok ajánlani helyet:)
2012. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pécsi vagyok, és nagyon fájt a szúrás? mondjuk ettől nem nagyon félek..de ha begyullad vagy valami... meg attól anyum nem engedi meg..:/
2012. máj. 9. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítik, nem fáj
2012. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fáj a szúrás, utána sem fáj, első pár napban, fogmosásnál fáj, evésnél is ha sokat mozgatod, de egyébként, beszéd közben, meg így simán nekem nem fájt. Első nap még ivásnál picit szar volt, de másnapra nem.
2012. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!