Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szórakozóhelyre ilyen smink...

Szórakozóhelyre ilyen smink nem k*rvás egy kicsit? XD

Figyelt kérdés

Olyan szórakozóhelyre mint ZP, Instant, vagy akár egy koncertre ilyen smink nem sok egy kicsit, illetve nem k*rvás?


[link]


[link]


[link]


ha az akkor milyen helyekre ajánlanátok hogy így sminkeljem ki magam ? Csak mert én így szoktam sminkelni ha megyek valahova bulizni és néha kicsit soknak érzem XD de aztán hamar megszokom (tudniillik hétköznapi életben nem szoktam sminkelni) lehet hogy ezért tűnik túl kirívónak? (és csak nekem fura vagy a többi embernek is)?



2012. máj. 14. 12:32
 1/7 anonim válasza:
66%
Igazából, a hétköznapi sminkjeim hasonlóak ehhez, és még senki sem mondta, hogy sok lenne, tehát egy szórakozóhelyen teljesen megfelel szerintem.
2012. máj. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Abszolút nem sok. Különben senki nem nézi szerintem. Én végletesen sminkelek, vagy nem teszek fel semmit, vagy még ennél is erősebbet, mégsem érzékelem, hogy másképp viselkednének velem :)
2012. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem sem k*rvás. Persze az is fontos, milyen ruhában vagy mellette. Azokon a helyeken meg lazán elmegy. ;)
2012. máj. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ZP elég visszafogott XD oda papucsban meg szalmakalapban jár az ember XD
2012. máj. 14. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egy hétköznapi sminken számít ez. Ha nem is fekete füstös, akkor valami szín ami a ruhámhoz passzol, sötétkék, sötétebb lila, sötétebb zöld, stb. Szerintem nyugodtan mehet. Amúgy a ZP-be nem sminket kritizálni járnak az emberek, úgy gondolom.
2012. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hétköznapokon is így sminkelem magamat, csak sötétlilával, mályvaszínnel vagy sötétkékkel árnyalom a szemhéjamat. A szememet még jobban kihúzom, tehát ilyen cicásra és jó sok szempillaspirált használok és ezáltal nagyon szépek a szemeim.


28/N

2012. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első nem tetszik,de szerintem abszolút jók :D
2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!