Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik szórakozóhelyre engedne...

Melyik szórakozóhelyre engednek be romákat budapesten?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Amelyiknek a tulajdonosa nem akar egy rakat pert a nyakába.
2012. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
CoroCaféba próbáltad már? :O
2012. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
..én úgy tudom,hogy a Vakond-Túrás nevübe még bemehettek
2012. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hajogyarira beengednek mindenkepp, csak viselkedni kell tudni (ez nem csak a romakra igaz :)). En neha megyek Coronitaba, ott pl. szoktak lenni.
2012. márc. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, bármelyikbe. Amúgy a Klauzálban az aftereshely, meg a Trocadero tele van romákkal.
2012. márc. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az a gáz hogy ez nem úgy megy hogy ha van pénzed akkor mindenhova meg csak tudni kell viselkedni! Nálam pl minden smakkol és mégsem mehetek be! csak azért mert barna a bőröm!

az a válasz hogy most nem mehetsz be! én megértem hogy sok olyan roma van aki balhézik stb de az olyanok mint pl én semmi vizet nem zavarnak és mégsem! És nem mek olyan helyre ami tele van romákkal mert ott csak a balhé megy! ha valaki tud olyan helyet ahol kultiválják a normális romákat és hajlandóak is be engedni akkor az írjon! KÖSZÖNÖM!

2012. márc. 7. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
A Terézvárosban úgy általában beengedik a romákat a helyekre, mert professzionális a porta és nem bőrszín alapján szűrnek. Pl.: New Orleans, B7. Soho, Morrison's, Instant. Budán az Up-ba és a Prestigbe sem lehet gond a bemenetellel és azok is jó helyek. Én a felsoroltak közül dolgoztam pár helyen és nem volt gond a dologból, voltak rendes roma vendégeim és el kell hogy mondjam, hogy az egyik legjobb vendégeim voltak!
2012. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Mi az, hogy a bőrszínről van szó?! Szó sincs arról, hogy azért nem engednek be, mert a pigmentjeid nem stimmel az előírtéval! Szó sincs rasszizmusról! Az a rasszizmus, amikor nem tudok úgy suliba menni, hogy cigányok ne támadnának meg, ne fenyegetnének meg, ne gúnyolnának ki, mert "gádzsó" vagyok. (ahogy ti mondjátok a magyarokra)

Egyszerűen csak tapasztalatról szól az egész. Én se engednék be cigány származásút, még akkor se ha duplán fizet.

Gondolom megint kimoderáltatod a válaszom. Gyáva vagy, nem tudod elismerni más véleményét, nem tudsz szembe nézni a valósággal.

Majd gondolom a rajongóid lepontoznak, de leszarom.

2012. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gyáva? nekem mindeggy milyen származású valaki csak azután alkotok véleményt a másikról ha megismerem! Az ahogy te állsz a dolgokhoz az beteges! Ha valaki jó emberismerő az hamar leszűri valakiről hogy problémás e vagy sem! De az a baj hogy te még esélyt sem adnál! De hála istennek nem mindenki olyan mint te és a magad fajta rosszindulatú embereket én csak kinevetem! üdv további szép napot!
2012. márc. 9. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Renden, akkor erre az üzenetedre is reagálok.

Köszönöm, de egészséges ember vagyok. Igen valóban meg kell ismerni az embert, hogy véleményt tudjunk alkotni, ez igaz. Tudod miért nem adnék esélyt? Azért, mert 10 cigány származású emberből 14 becsap, megfélemlít, bajt okoz, megfoszt, stb. Ez most független attól, hogy milyen anyagi háttere van. Mivel elég sok jómódú cigány ismerősöm van (zenész gyerek vagyok hosszú évek óta, és így nem is kell tovább magyaráznom, hogy sok cigány zenész van -ezt el is ismerem bennük) így van tapasztalatom. Nem számít, hogy mennyi pénze van, így is, úgy is ártottak már nekem. Nem is tudod, hogy mennyi szomorúságot okoztak már nekem. Szóval meg kell értened, de úgysem fogod.

Szerencsére mindketten külön utat járunk és nem ismerjük egymást, így felesleges ezen vitázni.

Have a nice day!

2012. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!