Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért potyog, pörög le a...

Miért potyog, pörög le a szemfesték a szemembe?

Figyelt kérdés
Állandóan potyog bele a szemfesték a szemembe, illetve pörög lefele, és könnyezik a szemem tőle és a szempillafesték is irritálja a szemem. Ezért szinte sohasem festem, festettem a szemem, pedig elmúltam már 25. Próbáltam szemceruzával kihúzni a szemem alul, de rossz érzés,és nem állt jól és mindig attól félek, hogy belecsúszik a ceruza a szemembe. Felül sem tudom kihúzni a szemem. Továbbá mélyen ülő a szemem (barna) és karikás, lehet nem is lenne előnyös festeni a szemem, ezért csak stiftes korrektort használok. Mit csinálok rosszul?
2012. máj. 10. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor fested magad, akkor rakj a szemedhez egy zsebkendőt, így nem fog beleesni a por. Vagy ha használsz alapot, szerintem az is jól megfogja a festéket és nem fog lejönni.
2012. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem pont akkor pörög a festék, mikor felkenem, hanem később, pl. fél óra múlva.


Külön kapható szemhéj alapozó vagy megfelelő az arcra való folyékony alapozó???

2012. máj. 10. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Külön van szemhéjalapozó. Az essence-nek is van, kb 800 ft, és jó. Megtartja a festéket a helyén, intenzívebbé teszi a színeket.

Ceruzát meg ne használj. Az alul kihúzott szem szinte senkinek nem áll jól. Inkább használj tust, vananak filces tusok is, amik úgy néznek ki, mint egy filctoll,a zokkal könnyű bánni.

2012. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszi a válaszod, ment a zöld kéz :)
2012. máj. 10. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!