Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemfestés - hogyan? (színek,...

Szemfestés - hogyan? (színek, sorrend. ) Kezdő vagyok, aki ért hozzá, legyen szíves írjon :$

Figyelt kérdés

Először szemhéjalapozó kell, ezt tudom.

Utána szemfesték: hova kerüljenek a sötétebb árnyalatok? Hogy oszlassam el a többféle árnyalatú festékeket, menjenek kicsit egymásba, ahol találkoznak?

A szemöldököm alatt is fessem ki?

Ha csak egy színt használok az egész szemhéjamon, úgy is jó vagy akkor hülyén néz ki?

A szemceruzát a legvégén kell használni?


Még nem nagyon csináltam ilyet, pedig 20 éves vagyok, és most kellene...



2012. márc. 21. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem vagyok szakértő, azért remélem tudok segíteni. :)


Jobb ha legalább egy szín 2 árnyalatával dolgozol. Úgy tudom a belső szemzugba kell sötétebbet tenni, a szemöldök alá pedig világosabbat és ezeket összedolgozni kicsit. Szemhéjpúder előtt szokták (én legalábbis) használni a szemceruzát. Van sok videó, amin profik mutatják meg a praktikákat, nézegess youtube-on! :))

2012. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Youtubon nézz videókat, ott sokat találsz erről:)))
2012. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!


A szemcerkát használd elsőnek, utána az alapozót. Dolgozhatsz egy színnel is, de érdemesebb kettővel, hogy jobban harmonizáljon. A sötét részt akárhova rakhatod, és sok eszközzel kenheted el több irányba is a szemhélyadon egészen a szemöldöködig, illetve annak vonaláig, vagy akár oldalt is. Dolgozhatsz 3 vagy több színnel is, de azt már csak akkor próbáld, ha a két szín összemosása mind a két szemedre már simán megy :) Érdemesebb alkalomhoz igazítani a sminked méretét. Ha esetleg tust is használsz akkor ha profi vagy akkor a legvégén, ha nem akkor a legelején használd, mivel ha azt elrontod akkor moshatod le egy részét.

És ha kész vagy, akkor sokszor érdemesebb egy púderes kis kefével nagyon óvatosan a szemed irányából kifelé párszor végighúzni. Mintha pasztellel festenél papírra vászon helyett :D


Remélem kielégítő a válaszom, amennyiben nem, úgy neten keresgethetsz sminkeseket, akik tippeket adnak. (Nem csak a videomegosztókon).

- Blueskin -

2012. márc. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!