Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig jó/szavatos egy körömla...

Meddig jó/szavatos egy körömlakk (lent bőv. )?

Figyelt kérdés

Van egy csomó körömlakkom, több olyan is, amik már 2-3-4 évesek. Nincsenek besűrűsödve, látszólag semmi bajuk. Ezek akár sok évig is jók, vagy attól hogy "látványilag" nem vészesek, már nem tökéletesek?

Ti mennyi idő után dobtok ki egy körömlakkot?


2012. máj. 8. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor dobom ki, ha már annyira sűrű, hogy használhatatlan, vagy teljsen beszáradt. De volt olyan is, aminek kimondottan büdös/romlott szaga volt, amikor sok év után előkerült a szekrény mélyéről. Amíg nem büdös, és kenhető az állaga, addig használható
2012. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor dobom ki, ha már tényleg nem jó. Ha ránézésre semmi baja, akkor megtartom, hiába régi. A múltkor 2-t dobtam ki, az volt ráírva, hogy 48 hónapig jó. Viszont már vagy 6 éve vettem őket. Amúgy nem volt bajuk, csak nehezen száradtak.
2012. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szavatosságuk. Persze, egy idő után beszáradnak... én olyankor öntök bele egy kis körömlakklemosót, jól összerázom és általában ugyanolyan jó és kenhető lesz, nem kopik ki a színe. Ez mindegyik körömlakkhoz jó.
2012. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!