Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki kamu fültágítót berakni?

Ciki kamu fültágítót berakni?

Figyelt kérdés
16 hatodik szülinapomra szeretnék berakni valamit a fülembe és megtetszet a fültágító de igazit nem merek berakni véleményeket kérek ciki kamu fültágitót ha valakinek van irja meg hogy néz ki?

2012. máj. 7. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nem gáz, sőt... jobban is néz ki :)
2012. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ciki,de egy olyan akinek van fültágítója és ért hozzá az egyből látni fogja h kamu..

de szerintem semmi baj nincs vele :)

2012. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem annyira mint tényleg kitágítani a lyukat a füleden.

Kíváncsi vagyok hogy az orrlyuktágító mikor jön divatba.

2012. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én kiválasztottam egy fülbevalót, és akkor mondta a nő, hogy ez álfültágitó, de engem nem érdekelt, betettem. Amúgy meg ha megszólna valaki miatta, elmondanám neki, hogy volt már rendes fültágítóm is, és amúgy sincs senkinek semmi köze hozzá
2012. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adee16 válasza:

Szerintem ciki de én csak azért mondom ezt mert nekem rendes fültágítóm van ;) de ha akarod csináld azt de hidd el sokkal jobb érzés a rendes fültágító mint egy álfültágító :D de a te döntésed ;)

17/F

2012. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!