Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges? Többi lent!

Lehetséges? Többi lent!

Figyelt kérdés
Naa szóval 4 hete csináltattam egy helix piercinget, és most akarhányszor akarom mozgatni elötte megforgatom és ilyen gennyes cucc van rajta amit le kell szednem ahhoz hogy meg tudjam előre-hátra mozgatni ? ez most normális vagy mitől van kb 1 hete ilyen : SS ?

2012. máj. 7. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is helixem van. kb 1 hónapja lassacskán.:D nagyooon fáj még. ne aggódj porcba van annyiszor begyullad h számolni sem győzöd.:D kenegesd tetránnal.
2012. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii a választ ,viszont én múltkor bekentem betadine-vel és és rászáradt ugy kellett lekaparnom ugyhogy nemtudom mit csináljak :)
2012. máj. 7. 14:23
 3/10 anonim ***** válasza:
betadint ne használj...lóf.. nem ér. én sem szoktam..pedig már van egy köldök piercingem arra se nyomtam. tetrán ezerrel. meg ha kiveszed a fülbevalót akkor fertőtlenítsd le orvosi alkohollal.
2012. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Okéé :) És csak igy simán , hogy bent van a fülbevaló lehet orvosi alkoholt használ ?
2012. máj. 7. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor úgy csináld..h fülpiszkálót beáztatsz. és bekenegeted a fülbevalót. aztán tologatod fel le a fülest.
2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2012. máj. 7. 15:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,de nekem az mondta a piercinges ahol csináltattam hogy forgassam mindenképp
2012. máj. 12. 13:28
 8/10 WestEnd Tattoo ***** válasza:
Amennyiben a sebről is minden nap letéped a heget, forgasd. ;) Kb kétszer lassabban gyógyul ha forgatod...
2012. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van egy helixem.


Nekem az Octenisept + Tetrán kenőcs kombináció vált be.


Bár én azt a kezelési tanácsot kaptam, hogy kenőcsöt ne használjak és forgassam minden nap kétszer, én rákentem a kenőcsöt, és nem mozgattam egy hétig, mert besz*ri vagyok és nem bírtam rávenni magam.


Egy hét után belekaptam, megmozdult és rájöttem, hogy ez nem halálos, így utána már minden nap megmozdítottam egy kicsit, persze csak alapos fertőtlenítés után.


Már lassan egy hónapja megvan, de még egyszer sem gyulladt be, nem fáj, tudok rajta aludni.


Az amit te gennyes cuccnak mondasz az lehet hogy csak normális sebváladék, az nekem is volt az első két héten, azt mindig le kell tisztítani.

2012. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , már majdnem teljesen meggyógyult a "cucc" már csak néha van rajta és már tudok aludni is rajta épp ma próbáltam :)
2012. máj. 14. 19:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!