Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen körömmatricáról mi a...

Az ilyen körömmatricáról mi a véleményetek? (kép)

Figyelt kérdés
jól lehet használni, olyan mintha rendes lakk lenne?

2012. ápr. 29. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2012. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 29. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
én vettem ilyet húú de kikattintott! Egy az hogy felrakod és ugye méretre kell vágni (képen azt írja csiszolni de semmit nem lehetett belőle),na az aztán egy szöszmötölés nagyon hogy ne lógjon ki egy mm-t se mert akkor aztán bök meg lejön minden! Ha ezzel végzel szupi jó minden,aztán itt jön fel,ott jön fel,másnap reggelre semmi nem maradt belőle.. Fúú de utáltam :)) Nem a pénzt sajnáltam rá hanem az időt amit rászántam azt az 1 órát :D
2012. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ballagásomra gondoltam ilyen matricát, de hát akkor le is beszéltél róla:D átkenem átlátszóval rakok rá egy kis követ és kész is:)
2012. ápr. 29. 16:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!