Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az ajak piercinggel és orr pc-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Csak olyat ne írjatok kérlek, hogy ezt már százan megkérdezték előttem, mert én sehol sem látom azt a százat. Vagy, ha tudtok egy olyan kérdést ami erről szólt, akkor linkeljétek be, köszi :)
2012. ápr. 23. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajak piercingem még nem volt, de Én is nagyon szeretnék.

A lényeg, hogy gyógyulás alatt ne vedd ki az ékszert, ne dohányozz, és ne igyál tejterméket. A gyógyulási idő 3-5 hét. Gyulladáscsökkentő kenőcsökkel kenegesd esténként, erre jók a; Betadine krém, Tetran kenőcs, kamilla tea, stb.

Belső tisztításhoz pedig Phlogosol oldattal való öblögetés. Érzéstelenítik, az meg már egyén függő, hogy fájni fog-e.

Orr piercingem volt, szúrattam, nem érzéstelenítették és borzalmas volt. Mindenképp csavaros végű piercinget vegyél az legalább nem esik ki. Nekem olyan volt aminek a végén volt egy kis bogyó... Egyik éjjel kicsúszott és reggel már nem tudtam visszarakni mert beforrt..

2012. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2012. ápr. 24. 14:35
 3/3 anonim válasza:

Orrpiercing-em van. Lidokain spray után szúrás, és ékszer berakása a menet. El se tudod képzelni, mennyire várakozáson alul fáj az, hogy átszúrják az orrod.:) Az a pillanat, mikor az ékszer megy be, az fáj, de az tényleg csak egy pillanat. Egy vékony műanyag cső segítségével csinálják.

(Ezek után elkezdtem szájsebészetre járni, vésés-húzás, ilyesmik, szenvedtem, mint a kutya. Visszamentem egy hónappal a szúrás után a szalonba, hogy kicseréltessem a piercinget egy másikra. A tetkós srác kivette, mert a piercinges nem volt bent. ,,Értek hozzá, nyugi, feküdj le!" - nem sikerült neki berakni az újat. Mikor megjött a piercinges srác, közölte, hogy a seb be van gyulladva. Ezt követően vagy két percig matatott az ékszerrel a gyulladt sebben - ez a szájsebészeti megpróbáltatások után kevésbé fájt, mint az egy mozdulat anno, mikor berakta.

Szóval: fájdalomküszöb / megszokás kérdése, hogy mennyire fáj.)


Ha be is van gyulladva, semmiben sem nyilvánul meg. Nem véletlen van annyi mindenkinek. Simán lehet elsőnek bevállalni. (Persze, azért ajánlott kezelni.)

2013. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!