Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jollie France és Sissy: mik a...

Jollie France és Sissy: mik a tapasztalataitok a rúzsaikról, szemhéjfestékeikről, körömlakkjaikról? ("100 Ft-os" márkák)

Figyelt kérdés

Légyszi a márkát és a terméket is nevezzétek meg a válaszban. Szóval ne csak annyit írjatok hogy jók, rosszak, hanem pl a jollie france lakkja jó, tartós stb.

Köszi előre is. :)


2012. márc. 12. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

JF lakkom volt pár, jó színeik vannak, és kb olyan átlagosan tartós, nálam egyik se bírja hetekig, megfelelő fedőlakkal meg mind ugyanaddig kb. :D

Sissy lakkok is jók, tarósság szintén átlagos, viszont a sötét színekből kell 2-3 réteg, mert olyan vizes, rossz a fedés.

2012. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, a körömlakkok jók mindkét mákából.Én csak szemhéjfestéket merek venni ezekből a kozmetikumokból, abból viszont vannak nagyon szép színek.
2012. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nézz körül One Euro Market-ekben, ott 145Ft-ért vehetsz pontosan u.o. minőségű körömlakkot, mint a J.F., csak az valamiért 3-400Ft. Mindkettő max. két nap alatt elkezd kopni, szóval szerintem 300Ft már sok, ha nem OPI lakkot veszel.
2013. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!