Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Solitent...

Mi a véleményetek a Solitent termékekről?

Figyelt kérdés
Most vettem egy színezett arcápolót, arctónus javítót, és jó az illata is, meg jól is szuperál,pont olyan amilyennek kell lennie, de elég olcsó volt (490) ft, és aggódok hogy jó összetevőkből van e. Egyébként egy DDA üzletben vettem, ahol köztudottan minden feleannyiba kerül mint egyébként.

2012. ápr. 23. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem jók a tapasztalataim velük. Testápolót, kézkrémet és arckrémet használtam tőlük, az ekcémás szuperérzékeny bőrömre a babatestápolón kívül ez az egyetlen, ami bevált, és ráadásul nem is olyan drágák. Szerintem az összetevői miatt ne aggódj, mert ha bármi olyat tennének bele, akkor az én bőröm már tuti kiütéses lenne...
2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]



erről van szó!:)

2012. ápr. 23. 18:28
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyébként most néztem meg a rendes árát, és 1055 ft . Szóval most akkor örülök hogy ilyen olcsón megtaláltam:)

Köszi szépen:) ha ez beválik, akkor én is használni fogom a többit is:)

2012. ápr. 23. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én munkahelyem majdnem kiadott nekik egy terméket gyártásra, akkor elég alaposan utánuk néztünk.. Megbízható termékeik vannak, nyugodt szívvel ajánlom őket. :) (BÁr a SOlifruit termékek szagát én spec nem bírom, de ez egyéni szocproblem.)
2012. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol van az a dda üzlet? (bocs az offért)
2012. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

van például az Oktogonon , ( a MC Dolnad's-ot elhagyva ,ha lefordulsz bal kéz felé, a nyolcszög egyik lapján ugymond.) Ferenc Körúton, És a Keleti Pu. után ,a postánál , majdnem egy sarkon.

Ajnálom :)

2012. ápr. 24. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretem nagyon a termékeiket, de a színezett hidratálótól pattanásos lettem, bár az is tény, hogy semmilyen krémet nem bír a bőröm.
2012. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
köszi :D
2012. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!