Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót ajánljátok?

Milyen alapozót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami jó árban van, jól fed és nem kelt maszk hatást! :)
2012. ápr. 17. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
két alapozót használok egyszerre: maybelline affinitone-t és avon ideal shade-t. az utóbbi azért jó, mert hidratáló, bár a szemem alatti karikákat alig fedi el, tehát ezért használom a maybellinet karikákra. az avont meg persze az arcom többi részére :DD a m 2500 körül, az avon sztem 1800.
2012. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. ápr. 18. 17:04
 3/5 TijuMK ***** válasza:
l'oreal infallible-t használok már 6.éve, nagyon jól fed, én megtaláltam a tökéletes színt is ami nem üt el az arcomtól, emellett száraz vízhiányos bőröm van, minden más alapozótól hámlok és viszketek ez viszont egyáltalán nem irritál. Az ára kicsit húzós általában 5ezer körül mozog, de 1 évig simán kitart.
2012. ápr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Catrice infinite matt alapozot ajanlom, 1890 ft, nagyon igenyes csomagolas, uveges, pumpas, egeszen vilagos arnyalatabn is kaphato (mar ha ez szempont), nagyon jo a fedese szerintem. Nekem nagyon nagy kedvenc.:)

Vagy ami meg bejott azok a Max Factoros alapozok ( Miracle Touch, Xperience) vagy meg a Maybellinetol a Satin liquid...ez nem mattit..enyhe szatenos fenyt ad az en nornal boromnek. De ez lehet kar megszunt...nem tudom. 3000 korul van ez. A Max Factor meg 4-5000.

2012. ápr. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis maybelline affinitone 24H alapozót vettem :) és egyenlőre meg vagyok vele elégedve :D tényleg tartós :D sőt nehezen is jön le :)
2012. máj. 5. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!