Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » La roche posay vagy Vichy...

La roche posay vagy Vichy alapozót ajánlanátok jobban száraz, érzékeny bőrre?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy mind a kettőben vannak káros összetevők annak ellenére is, hogy prémium termékek. A vichyben a parabének (methyl,-butylparaben), amikről tudjuk, hogy nagyon károsak a bőrre. A la roche posay-ban pedig a alumuminium hydroxide.


Na de mégis melyik a kevésbe ártalmasabb illetve előnyösebb a hámrétegen száraz de alul pattanásos bőrre?

Esetleg tapasztalatokat is írhattok.


Köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 17. 16:15
 1/2 laylessza válasza:
Szia még vichy alapozóm nem volt de már használtam vichy terméket, la roche alapozóm van és nagyon érzékeny a bőröm és nagyon meg vagyok vele elégedve, ha la rochet veszel arra ügyelj h elötte hidratáld a bőröd :) jaj és voltak pattanásaim és volt hogy feltettem ezt az alapozot kicsit lepihentem (alapozoval egyutt) es amikor felebredtem es a tükörbe néztem eltünt a pattanás visszahuzodott vagy nem tudom hova lett de nem volt ott :) bármi is van benne nekem hasznal :)
2012. ápr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod.:-) Pont tegnap vettem meg ezt az alapozót, amit írtál. Ma kentem fel először, mondjuk hidratálókrémet nem kentem alá, de lehet kellett volna egy kicsit (mert száraz a bőröm). A fedésével meg vagyok elégedve, a legvilágosabb árnyalatot vettem meg. Azt megkérdezhetem, hogy te milyen hidratáló krémet kensz az alapozó alá? (csak mert én attól félek, hogy pattanások jönnek ki tőle ha túl zsíros). Mert elég sok pattanásom van ennek ellenére is.

Remélem nekem is szebb lesz tőle a bőröm. :-)

2012. ápr. 20. 13:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!