Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Telet, de kicsi ajkakkal mit...

Telet, de kicsi ajkakkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

[link]

Kb. ekkora a szám. Nem is az ajkaimmal van a baj, hanem a szám méretével. Az egész arcomhoz mérve, szerintem kicsik. Van valami smink, amivel nagyíthatnám? És majd tervezek bele lövetni egy karika piercinget. Ilyesmit: [link] Ez szerintetek hangsúlyosabbá teszi majd a számat?


2012. ápr. 15. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

először is nem. a piercing középen van, szélesebbé nem teszi a szádat. Másrészt szerintem borzalmas az a karika pc -.-

Szerintem ne csinálj vele semmit, mert az ad karaktert az arcodnak, ilyen vagy és kész. ha megpróbálnád sminkkel másmilyenné tenni, sz csak rosszabbul nézne ki mer látszódna hogy nem olyan vagy. de te dolgod

2012. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jáááj, nekem is ilyesmi :D pc-et ne tegyél bele sztem.
2012. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!