Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a repesztő...

Mit gondoltok a repesztő körömlakkról? Szerintetek igénytelen hatása van?

Figyelt kérdés
[link]

2012. ápr. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igénytelen hatása,bejön nagyon,énis vettem de iszonyat csunya lett az én körmeimen sajnos,nemtudom miért:S
2012. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mindig kell rá csillogó fedőlakk és úgy nagyon szép! essence repesztő körömlakkajai a legjobbak szerintem! Vettem már lovely-t is az nagyon csúnya hiába nagy a választéka meg vettem már miss sporty-sat is de az meg beszáradt pedig jól rá volt csavarva:)

Én szeretem!

2012. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én körömlakkmániás vagyok, imádom a lakkokat, minden színt szeretek, több, mint 60 lakkom van, és blogot is írok róla. Viszont a repesztő körömlakk az, ami valamiért engem nagyon taszít. Egyszerűen elmondhatatlanul nem tetszik, nem tudom miért. De ez csak az én véleményen, biztos sokaknak tetszik amúgy, mert sok helyen árulják és mostanában nagy szám.
2012. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!