Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tanulhatok meg magamat...

Hol tanulhatok meg magamat jól és szépen sminkelni?

Figyelt kérdés
Érdekelnek neten különböző dolgok, de konréten személyen esetleg nem tudtunk vmi tanfolyamot, előnyben Somogy megye (Kaposvár) és Baranya megye (Pécs), de szóba jöhet Zala megye (Nagykanizsa)
2009. jún. 17. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En ugy tanultam sminkelni magam, hogy elkezdtem youtube.com-on videokat nezni. Rakeresel arra, hogy makeup, makeup tips, makeup tutorial, makeup how to es onnantol mar csak az a dolgod, hogy keress egy hasonlo arcformaju/szemformaju egyent es probalgasd magadon. Szerintem ennel jobb nincs :}

Egyreszt angolul gyakorolsz, nem kell megijedni nem hasznalnak tul sok szot es eleg konnyen ra lehet jonni, hogy eppen mire gondolnak. Masreszt, meg szerintem tobb az otlet es joval tobb a technika amit megtanulhatsz, mint egy akarmilyen kezdo tanfolyamon. De egyik tanfolyam sem tesz ugyesebbe, ha nem gyakorolsz magadon :]

A masik amit meg igenybe vettem, az a Dougles volt. Minden Douglesben van sminkmester. Aki azthiszem 3000 HUF ert kifest, es kozben elmondja mi hol merre, erdemes kerdesekkel keszulni. Es mindenkeppen kerj meg valakit, hogy ha kifestettek akkor fenykepezzen korbe alaposan, nyitott szemmel, csukott szemmel kozelrol makroval ha lehet, hogy otthon tudd rekonstrualni a dolgot.

Nekem ezek valtak be. Jah es, hogy probalgatni tudj erdemes beruhanzi egy jo sminkpalettara. Vateran lehet kapni 10e HUF kornyeken nagyon jo minosegu szemhejpuderpalettat. Erdemes beruhazni. Rengeteg szin es tenyleg jo minoseg. "120 paletta" meg van olyan is ebayen hogy "88 palette". Es amire meg erdemesnek tartom kolteni az egy jo ecsetkeszlet. Sokkal de sokkal szebb sminkeket lehet csinalni egy jo ecsettel.

( Tegyuk hozza, hogy nem az volt a cel, h sminkmester legyek, csak az, hogy magam ki tudjam festeni, ha ugy adodik )


Remelem tudtam segiteni.

Ha kerdesed van meg nyugodtan irj privatba valaszolok, ha tudok.

2009. jún. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én a nővéremtől szoktam ellesni tippeket,na meg a tv-ből:)A viva trendbe és a randikommandóba van,onnan is lehet ellesni pár praktikát:D

Na meg néha megkérem nővéremet,hogy segítsen:)

De egyébként a google is sokat segít nekem,csak beírom,hogy smink/smink trükkök és kidob egy csomó oldalt:D

14/L

2009. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!