Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tehetném az arcom...

Hogyan tehetném az arcom nőiesebbé?

Figyelt kérdés
Egy kicsit fiús arcom van, úgy értem vékony ajkak, kicsi sötétbarna szemek, sötétbarna szemöldök és barna haj, kerek arc. Szeretném ha kicsit nőiesebbnek tűnnének a szemeim és az arcom. Valaki tipp?
2009. jún. 17. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Szép smink, olyan amitől nagyobbnak tűnnek a szemeid. Szép íves vékony szemöldök, valami divatos frizura, esetleg festheted is vagy egy kis melír bele. Én valami ilyesmit kezdenék magammal ha te lennék:)
2009. jún. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
a szemöldöködnek adj vmi szép ívet, h nőiesebb legyen. A szemeidet szempillaspirállal nagyobbítsd meg és húzd ki fekete szemcerkával egy kis púder és kész is. Esetleg egy izgalmas frizura, vmilyen melírt is csináltathatsz egy kis tépett vagány frizkó sztem jól nézne ki...
2009. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

az ajkadra használj olyan szájfényt amitől teltebbnek tünik a szád pl [link]

a szemedet emeld ki szemceruzával a szemöldök legyen vékony

2009. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszike a tippeket! Megcsinálom!
2009. jún. 17. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó szájfény, csak ajánlani tudom!
2009. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Borotválkozz gyakrabban!
2009. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te meg kapd be gyakrabban! XD de ne a borotvát!... bár azt is megtehetnéd a kedvemért, legalább nem lenne mivel pofáznod! XD
2009. szept. 21. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

22:17

xDDDD

2010. jan. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól még a borotva jót tenne :D

Minél gyakrabb, annál jobb!

2010. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!