Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok ti ezt az alapozót...

Csajok ti ezt az alapozót hogyan viszitek fel az arcotokra? (Maybelline)

Figyelt kérdés
Ma vettem egyet és nemnagyon vagyok vele megelégedve nemigen fed :/ nemanyira problémás a bőröm kis patanásaim vannak,meg az orom az mindig kipirosodik :@@ és aztsem takarja el.. :( ám ilyen alapozóm van [link] csak a 21 nude-s árnyalatban
2012. ápr. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
én tegnap vettem pont ilyet, pont ilyen árnyalatban és pont most akartam kiírni egy hasonló kérdést, mert nekem is alig fed valamit, 1 óra múlva már olyan, mintha nem is lenne rajtam alapozó. Bocs az offért, csak gondoltam megosztom veled, hogy nem vagy egyedül.
2012. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én karácsonyra kaptam azóta is ott pihen a sminkasztalomon egyszer kipróbáltam egy az árnyalat is túl világos lett úgy néztem ki mint egy hófehérke, meg tényleg nem is fedett olyan jól nem jó minőség:/

Nekem ami megfelel az az astor skin match ebbe az árnyalatba:

[link]


már soha többet nem váltok másik alapozóra olyan jól fed és úgy illeszkedik a bőrszínhez:) imádom:)

2012. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mind2 tőknek! :)) és az első komentelő örülök h leirtad h neked sem használ :// legalább nemvagyok egyedül .. másoknak meg bejön sokan irták h milyen jó meg minden ezért is vettem ilyen alapozót ... áá csak pénzkidobálás :( aszthittem ez jó lesz
2012. ápr. 7. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pedig pont, hogy ez az alapozó vált be eddig szinte a legjobban (a közép árkategóriából). Én az ujjaimmal szoktam felvinni, közepes fedésű, és egy jó púderrel elég tartós is, az orrom körül és a szemeim alatt pedig korrektor ecsettel szoktam, így nagyon szép, természetes hatású. (Amúgy sminkes vagyok, és annyit azért hozzátennék, hogy az alapozásnál a végeredmény 80%-a nem az alapozón, hanem a felvitelen múlik.)
2012. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg alapozóecsettel felvinni és építeni.
2012. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!