Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok "noname" sminkeket...

Szoktatok "noname" sminkeket venni és használni? Pl. Körömlakk, szemhéjpúder esetleg noname sminkecsetek stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem semmit, mivel 2 db körömlakkot vettem valami gagyi eurós boltba olyan mintha a wc-n húztam volna le a pénzt.. semmi értelme nem volt nemhogy színe semmije nem volt a körömlakknak értelme. Amúgy is a külsőm az egyetlen amitől nem sajnálom a pénzt ez így van.
2012. ápr. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én szoktam! alapozóból és szempillaspirálból márkásabbat veszek mindig(loreal,manhattan,maybelinne),egyéb cuccokból meg kis kiszerelésben veszek márkásabbat v ha akciós....körömlakkból felesleges márkásat venni,mert ugyanúgy nem ér semmit(1mosogatás és a legdrágább körömlakk és lekopik,akárhány réteget is teszel fel!),szemfestékből,szemhéjpúderból és pirosítóból,bronzosítóból nem volt még semmi problémám a márkátlanokkal :)


sminkecseteim is noname-ek,illetve h&m-ből vannak pl...van kínais nagy ecsetkészletem is,a célnak megfelel...

2012. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Körömlakkom volt nonamem, nem jött be. Kifestettem a körmeimet, alaplakkra vittem fel, de 2 óra múlva már pattogott le, pedig szinte semmit nem csináltam.

Szájfényem van most is egy ún. noname (miss rose), nagyon sz*r úgy ragad, mintha valami ragasztó lenne benne, nem is használom.

Szemhéjpúderem van egy noname 3 részes (fehér-bézs-közepes barna), az egész jó,bár mostanában csak a fehéret használom belőle.


Körömlakkot én már csak megbízhatóbbat veszek, szájfényt is inkább középárkategóriásat (pl. essence, miss sporty) fogok venni, mert ha veszek mondjuk 2-3 sz*r noname körömlakkot vagy szájfényt, annyi pénzből már vehetek egy normálisat is.

2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak körömlakkot merek ott venni.

Alalpozót, spirált, szemceruzát, tust, púdert szerintem mindneki tudja, hogy miért.

Rúzson gondolkodtam még, de mivel a számmal érintkezik, ahonnan könnyen benyelhetem, inkább nem vettem meg.

Ha olcsó sminkecseteket akarsz, ott az essence. Sokféléje van, 800 ft-nál egyik sem drágább, és olyanok, hogy megszólalnak.

2012. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire számít nonamenek a miss sporty márka, én olyan körömlakkot használok, egyszer vettem alapozót, az is tök jó volt és csakis ott veszek szemceruzát mert az az egyetlen márka (számomra) ami nem kenődik el. Nem feltétlenül noname de megfizethető! Alapozót, púdert, pirosítót, korrektort, szájfényt, szempillaspirált Avonból rendelek, nem túl drága és tökéletesen megbízható.
2012. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen, hogy noname nincs! Mindennek van neve, hisz akkor forgalomba sem lehetne hozni Magyarországon! Bocs a helyesbítésér, de ez a korrekt.


Lakkokból én olcsót veszek, festékekből meg drágábbat, alapozóból meg mégdrágábbat.

2012. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!