Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen szemhéjpúdereket...

Az ilyen szemhéjpúdereket miben tudom tartani, hogy átlátható legyen?

Figyelt kérdés

Kb 20 van

[link]



2012. márc. 16. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ragaszd egy tálra vagy valami ilyen lapos dologra, egymás mellé. Csak ezzel az a baj, hogy egyben lesznek. De igy átlátható és még véletlenül sem vesz el.
2012. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
húúú már nem tudom melyik oldalon láttam, de az volt a lényeg, hogy a csajnak ugyan ez volt a baja és ő úgy oldotta meg, hogy mindegyik szemhéjpúder hátlapjára mágnest ragasztott, majd egy öntapadós matricával befedett fémlemezre rakta őket. asszem még a lemez keretben is volt, de ez lényegtelen. így sztem könnyen átlátható és sztem oltááári jól néz ki *-*
2012. márc. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én fehér kartonból hajtogatok nekik tartót, általába az összes tégelyes sminkcuccom ilyenbe van. Úgy csinálom, hogy 1,5 cm-es csíkokat húzok keresztbe egy olyan 5-7 cm széles 40-50 cm hosszú fehér kemény kartonra, és a keresztbe csíkok mentén vonalzó és kikapcsolt toll segítségével 2 csíkot az egyik oldalon húzok meg, és a harmadikat a másikon, hogy be lehessen hajtogatni valahogy így: /\_/\_/\_.. érted? Na és a fordított V alakokat összeragasztom, hogy így álljanak: ||_||_||_..., majd ha megfogta a ragasztó, akkor így állnak oldalról:|_|_|_.. és ezt ragasztom rá egy újabb kartonra, hogy tartsa az alját. Na és ebbe pakolászom egymás elé a smink cuccokat.
2012. márc. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, előző!
2012. márc. 17. 11:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!