Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó szemhéjpúdereket...

Milyen jó szemhéjpúdereket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy ti mit használtok,hol vettétek és mennyibe került?

Eddig ezt néztem ki: [link]

Szerintetek jó?Van vélemény is róla,de többre is kíváncsi vagyok: [link]

Vajon megéri ennyiért,vagy tudtok jobbat ajánlani?


2012. jan. 14. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges nem valószínű, hogy ennyi színt használnál 3-4 színért meg felesleges megvenni.

Sleek márka palettái között nézz szét, én azt ajánlanám, jó minőség, elfogadható áron, én azt használom és elégedett vagyok vele.

2012. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hol lehet venni olyan palettát?És te mennyiért vettél és hány van benne?:)
2012. jan. 14. 02:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen sok színből álló darabok általában nem túl jó minőségűek. A legtöbb gyártó nem jön ki ilyen 120 darabos palettával, hanem azért ennél jobban felosztja a színeket és csak kevesebbet tartalmaz egy-egy paletta. (Persze léteznek sminkeseknek szánt paletták, amikben tényleg rengeteg szín van, de azoknak azért ára van.) + Egy hétköznapi embernek nem éri meg megvásárolni, mert egyrészt nem biztos, hogy tud mit kezdeni a sok hasonló színnel, másrészt ritka akinek minden szín jól áll vagy mindet alkalmazni is tudja...)


Ráadásul ilyen oldalakról vásárolni elég kétesélyes dolog. Pár éve már látom ezt a fajta palettát ezeken az oldalakon, elég sokan árulják. Hallottam olyanról, aki szerint nagyon jó, de sokan megjárták vele.

Nem tudom, te hogy vagy vele, mennyit engedhetsz meg magadnak de én inkább nem kockáztatnék. Nem ismered az eladót, plusz lehet már ilyeneket megbízható helyről is vásárolni.


Nézz szét a Sminkkel webshopban:

[link]

Nagyon profik, kedvesek, rendesek! Bár most épp kis hiány van náluk (legalábbis amit én rendelni szerettem volna, legalább 15 termék nincs készleten), de gondolom nemsokára megérkeznek az új áruk. Biztos elkapkodták karácsony előtt. ;)

Pl. a varázsporok is nagyon jók! Bár az csak egy szín, de gyönyörűek, tartósak. Elsőre ijesztőnek tűnhet, de nem nehéz megtanulni helyesen felvinni és akkor nem pereg mindenfelé és magabiztosan nyúl majd hozzá az ember. (Fontos a jó ecset is, rengeteget számít.)


A másik, ami állítólag nagyon jó oldal (ezzel kapcsolatban még nincs személyes tapasztalatom) és itt van sok paletta is:

[link]

Én is épp ma este nézegettem őket. Egy barátnőm rendelt már innen pár palettát és szerinte elég jó minőségűek. Ha valamelyik nagyon pereg (sajnos úgy tűnik némelyik paletta az a "pergős" fajta...) akkor vizes ecsettel érdemes felvinni, így a szín is intenzívebb lesz és sokkal könnyebb vele dolgozni.

2012. jan. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is a [link] oldalról rendeltem, nagyon elégedett voltam, extra gyorsan kiszállítják, délelőtt befizettem, és már másnap délután jött a csomag úgy, hogy pesti sem vagyok! És ott vettem a palettát is, sokféle van belőle, sokféle színkombinációval, én elégedett vagyok a minőségével, 2500 ft-ba kerülnek kb.
2012. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

De azon gondolkoztam h abban mégis csak 12 db van 2500-ért, amit meg én mutattam abban meg 120 van 4500ért:/Talán jobban megéri,mert mi van ha a 12 szín még sem elég és akk kell vegyek még egy olyat,úgy már nagyon nem éri meg..Vagy esetleg még más palettákat tudtok ajánlani?:/

2012. jan. 14. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Sminkeled magad rendszeresen? Vagy csak esetleg most szeretnél nekivágni?

Mert nehezen tudom elképzelni, hogy annyi színre lenne szükséged.:D

Mert mondjuk palettára kérdeztél rá, ezért írtam amit, de egyébként általában az ember inkább vesz 1-2-3 színkombinációs szemhéjpúdereket, mint palettákat. Azokat tényleg akkor érdemes, ha ki tudod használ, jó minőségű, és mindig hordható színeket tartalmaz. Szóval először is azon gondolkodj el, hogy milyen színekkel szeretnél dolgozni.

Lehet, hogy olcsóbb mint mondjuk egy másik kevesebb színből álló paletta, de nem is használható ki annyira. Ha a szemed bőröd nem olyan, pl kapásból az összes zöld és kék szín kilőhető, ami amúgy is inkább maximum esti sminknek jó, de hétköznapra harsány.

Szóval én a helyedben azt tenném, hogy vennék egy kisebb, hétköznapibb színekből állót, ami nappali sminknek jó, esti sminknek pedig csak egy, vagy maximum 3 színből álló szemhéjpúdereket vennék, amik épp megtetszenek.

2012. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!