Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik egy 12 éves lányra egy...

Illik egy 12 éves lányra egy pici szőke tincs a hajába?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Sya nálunk 8 évesen 1 csomó szőke tincseket tetettek sokan a hajukba! Bár én nem melíroztatom, de! Citrom! kend a citromot a hajadra, hagyd rajta, és menj ki vele a napra! Napozz!Szépen fakul a hajad, nekem olyan lett mint ha melíroztatva lenne!
2010. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
bmeg mi az hogy ne melíroztassa be???? :D ez akkora baromság.... most miért ne? csak ezt kéredezem... ha jobban tetszik ugy magának miért ne? vagy ha csak ki akarja próbálni mert kíváncsi :)
2010. júl. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Löllsz válasza:

Sziasztok a legjobb barátnőm lilára festette a haját,aztán két hónap múlva vörösre.Nagyon jól állt neki,de sztem neki még nem kéne festenie mert még csak 13.


Löllszi 14/L

2010. aug. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!