Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illik egy 12 éves lányra egy...

Illik egy 12 éves lányra egy pici szőke tincs a hajába?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 18:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

:OOO

úristen 12 éves koromba azzal foglalkoztam,h tanuljak +segítsek anyáméknak nem azzal h legyen szőke tincs a hajamba v ne...

Szerintem ne...most tök jó,meg vagány...de évek múlva mikor látod h milyen sz*r lesz a hajad tőle meg fogod bánni...

Nekem pl. se színű a hajam,utálom,de ez még mindig jobb,mint ha festetném,tuti megbánnám utána.


Egyelőre ne csináltass,aztán ha nagyon akarsz pár év múlva csináltass,de ne felejts el,hogy ezzel tönkre teszed a hajad.

14/L

2009. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
egy tincsbe nem halsz bele rakasd bele nyugottan nekem is volt 14L
2009. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
94%
13:03 : egy hajtincstől miért menne tönkre a haja? Én elég régóta festem, ráadásul szőkére, semmi baja, sőt szép, csak ápolni kell. Megbánnád.. ugyan mit? Ez nem egy tetoválás amit nem lehet eltüntetni soha és örök stigmaként fog követni egész életeden... 25/L
2009. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%
PFF egy tincs most kitérdekkel ha szertné? óristen siok stréber 20 éves komolyan.. inkább nemazt néznétek h nem piros meg türkíz színt szeretne a hajába nem?
2009. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Én 12 évesen melíroztattam az egész hajam, szőke csíkokkal. Szerintem egy "pici szőke tincs" is simán elmegy. Ennyi...
2009. júl. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
De csak bemosóval, aztán várj egy évet és olyan színűt festess amilyet szeretnél, még élsz v 70 évet, bármilyen frizkót csináltathatsz ;)
2009. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem illik, nagyon tetszik az ilyen ,szerintem csináltasd meg
2010. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem az egész hajáról van szó, istenem... nekem már 11 évesen is volt 1-2 szőke melír a hajamba, de azóta nincs! Nem akarom anyámat ugráltatni :P
2010. febr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%
Nekem negyedikben-ötödikben sok melír csík volt a hajamban,most 15 vagyok és újra melírozva van.Szerintem nem gáz, de 1-2 árnyalattal világosabb tincset (ha eleve min. világos barna a hajad) tudsz bele tenni citromlével, de ha az egésszet szőkébbre akarod akkor vannak szőke samponok vagy kamillás gyereksampon ami világosít rajta, vagy tömény kamilla főzettel öblítsd le a hajad mosás után.
2010. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

szija :)

1 tincs nem,de hogyha szőkülni akarsz akkor csavarj ki egy citromnak a levét,rakd bele egy kis vízbe,öblítsd le vele a hajadat,és menj ki a napra feküdni,amíg meg nem szárad,ez hetente legaláb 4×,és akkor egy idő után"szőkül" vais világosodik :D egy 12/L :D

2010. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!