Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó fedi el legjobb...

Melyik alapozó fedi el legjobban a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami nem jön le kb. 10 perc alatt melegben sem, jól fed, és van belőle nagyon világos színű, mert eddig akármilyen márkát vettem (mindegyikből a legvilágosabbat), az összes sötétebb volt a bőrömnél. És milyen árban vannak?
2009. jún. 15. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a Margaret Astor Mattitude 16 órás alapozóját használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem jön le, tartós, és szépen fed. Van belőle világosabb szín is, kb. 3600 Ft körül van.

2009. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. jún. 15. 18:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Vichy alapozó egyszerűen szuper. Csak drága. De nem kell belőle sokat hazsnálni és nagyon jól fed. Én egyszer használtam, és elég volt 3 hónapig.
2009. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb, ha profi sminkes alapozót használsz. Az Ó utcában, a MAC boltban lehet kapni. Ott segítenek az eladók, minden termék profi, mert sminkesek használják. Kb 2000 Ft-ra jön ki egy adag, én majdnem minden nap sminkelem magam, és majdnem egy évre elég a nagy korongos kiszerelés
2009. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!