Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki használ körömnyomdát?...

Ki használ körömnyomdát? Melyik szettet vettétek meg és hol? Ez Debrecenben kapható? Mennyibe került összesen (postai költséget is beleszámítva)?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi hogy rendeljek:(((pedig nagyon tetszik és ki szeretném próbálni.Miért csak Budapesten van forgalmazó..:((
2009. jún. 14. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Interneten bármit megrendelhetsz, teljesen mindegy hol laksz! :D


Én pár évvel ezelőtt a Konaid egyik készletét vásároltam meg (interneten!), akkoriban még nem volt másféle, vagy olcsóbb...


Tavaly vásároltam egy jóval olcsóbb kis készletet kiegészítésnek, ez nem márkás, mégis teljesen ugyanazt "tudja", mint a Konaid!

>>> [link]


Itt jól leírják a használatát is, egyáltalán nem bonyolult, 2-3 próbálkozás után rájössz a trükkjére!

Szuperjó, hogy nem csak körmöt, hanem mindenfélét lehet vele dekorálni (szemüveget, tolltartót, tollakat, mobilt, stb.)


Ilyen szép, finom kis mintákat képtelenség lenne ecsettel festve készíteni a körmökre, kb. 10 perc alatt csodás körmeid lehetnek a nyomdával. :D

Lehet, még anyukád is használni fogja!

2009. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Rendeld egy barátnőd címére ; )

[link]

Konad Stones szettet használom. Imádom. Pár óra kellett, még szépek lettek a minták, de azóta nem tudok elszakadni tőle.

2009. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

de ha megrendelem kihozza a postás az jóval drágább,:(((((1200 a postakötlség és már 6500 forintnál tartok.

Anya meg nem fogja odaadni a bankártyát átutaláshoz,nekem meg nincs annyi pénzem a kártyámon.

2009. jún. 14. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hm, hm... :S nincs a közelben egy születésnap vagy egy névnap? Esetleg a jó bzonyítványodért nem kaphatod meg?
2009. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs fodrászkellékes a közelben? Bevásárlóközpontban nem nézted? Körmösök is szoktak ilyet használni... Vagy győzd meg egy barátnődet, h rendeljen ő is, és akkor felezhetitek a postaköltséget.


De a szülinap/névnap/jó bizi is jó ötlet.


Anyud miért nem szeretné megrendelni? Nagymama esetleg? Hány éves vagy?

2009. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hiába sikerült most a félévem meg lassan levizsgázom,sajnos nem ilyenek,de lehet kapok ösztöndíjat és akkor abból fogok leeht venni.DE nagyon nem szeertnék netről rendelni.Itt miért nincsen ilyen bolt? ugy szeretném közelebbről is megnézni.Meg olcsóbb is lenne.

Amúgymeg anya maradi ,nem festi a körmét ,egyedül sminkel. .Nincs mit tenni.

2009. jún. 14. 18:44
 7/12 A kérdező kommentje:
majd a fodrászkellékeben körülnézek.bár eddig még nem láttam.19 vagyok amúgy.Anya teljesen feleslegesnek tartja ,MEg azt se szereti ha túl sok vegyszert kenek magamra.(krémek,hajas cuccok)Tuti nem rendeli meg nekem a netről....
2009. jún. 14. 18:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Első beíró vagyok! :D


Nos, nekem is éppen 19 éves a lányom...

Én például elsősorban neki rendeltem meg mindkét készletet, de őt meg abszolút nem érdekli, hiába ösztönzöm, hogy próbálja meg, nézze meg nekem milyen szép mintáim vannak! :-((


Amúgy megkérdezted az anyukádat?

Nem csak te képzeled, hogy "úgysem menne bele" és a többi rémkép? (Nagyon ismerős, az én lányom is állandóan ilyeneket képzel, aztán hetek múlva derül ki.)


Ja, és egyáltalán nem rikító, közönséges körmöket kell elképzelni, mert pl. a gyöngyházszín alapra fehérrel rányomott apró kis virág nagyon-nagyon ízléses és egyáltalán nem közönséges!


Zsebpénzt sem kapsz?

Mert a barátnőddel közösen is megrendelhettek 1 készletet, 1 üveg lakk nagyon sokáig elég, csak 1 cseppnyi kell 1 mintához!


Műkörmös szalonokban esetleg árulnak ilyen készletet vagy kellékeket (lakkot, nyomdázót, lemezt), hátha van Debrecenben is?

2009. jún. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én azt mondtam anyukámnak hogy szeretnék rendelni a netről ilyen körmös cuccot.Ha elmagyaráznám neki hogy ez mire jó akkor csak hülyeségnek és felesleges dolognak tartaná. érdeklődtem hoyg ez hoyg zajlik,meg hogy lehetne e az ő bankártyájával,:)de azt mondta hogy nem!A barátnőim meg olyanok hogy a körmükkel nem is foglalkoznak nem is lakkozzák.Úgymond nem olyan nőcisek. DE körülfogok nézni hátha egy körmös szalonban árulnak ilyet. NEkem nagyon tetszik láttam már videókat képeket hoyg mileyn szép körmöket lehet csinálni.Szép hosszúak és fehérek a körmeim,jól mutatna rajta néhány minta .

HU ha anya meglepne egy ilyennel!! :)az kész csoda lenne :D zsebpénzt nem kapok,csak akkor ha vmi nagyon kell akkor ad,ilyen létfontosságú dolgokra ,ruha, cipő,táska,

köszönöm hogy írtatok,szerintem ezt egyedül kell megoldanom!

2009. jún. 15. 10:10
 10/12 anonim válasza:

Szia!

HA ruhára meg ilyenekre ad pénzt, akk mondd meg neki h kell sulira ruha és abból tudsz venni egyet :P

2009. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!