Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni Sopronban...

Hol lehet venni Sopronban körömnyomdát? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni körömnyomdát, de nem tudom, hogy az én kb. 1,5cm-es körmömre jók-e? Könnyű használni? Hol lehet megvenni Sopronban, ha nem rendelni akarom?
2011. aug. 5. 09:48
 1/4 anonim válasza:

Ha jól tudom a Rossmannba lehet(ett) kapni. Bár ott azt hiszem egy gagyi volt, nem a Konad márkájú,ami úgy tudom a legjobb közöttük. Én épp az előbb rendeltem a Konadtól, érdemes megnézned, jó akciók vannak!

Ja és én is soproni vagyok;)

2011. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem tényleg szépek, én kicsit olcsóbbra gondoltam, vagy itt is igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve? Mert mindig is ilyen szép körmöket akartam
2011. aug. 5. 10:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja meg persze nem tudom, hogy ezek a minták rövidebb körmökre is jók-e mert nekem mint írtam 1,5cm-es körmöm van (sajna nem nő nagyobbra) és nem tudom, hogy ezek ráférnek-e.
2011. aug. 5. 10:10
 4/4 anonim válasza:

Miért nem csináltatsz műkörmöt? Nem muszáj hosszúnak lennie:) Alapban az én körmeim is olyanok, mikor megyek műkörmöt csináltatni általában a körmösök is vakarják a fejüket h most ezzel mit kezdjenek :)

Most azt tervezem h tetetek egy alap műkörmöt én meg diszítgetem itthon a nyomdával :)

Az meg h az olcsóbb rosszabb itt nem biztos h feltétlenül úgy van, én szeretnék télen körmösnek tanulni, úh ez nekem egy befektetés:)

2011. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!