Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt hova tudom hasznalni? Es...

Ezt hova tudom hasznalni? Es pontosan mire?

Figyelt kérdés

[link]

megvettem ezt a highlighter de nemtudom minek :D es nem tudok vele mit kezdeni,nem akarok hulyen kinezni,es nem tudom hogy hova kell kenni :S



2012. márc. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
veszel egy nagyfejű púderecsetet és az arcsontodon elosztod vékony rétegben
2012. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugy mar probaltam,baratnom is es neki is mondtak h nem kented

El rendesen az alapozot,anyukam is mondta es telleg ugy nez ki:S

2012. márc. 23. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy beleforgatom a fejet a bronzosítóba,utána rákenem az egyik arccsontomra,utána megint beleforgatás másik arccsont,és ami maradt az ecseten azt végigoszlatom az arcomon. Nyakamra utána rakok fel hogy ne legyen maszk hatású. De ne csak egy csíkot húzz hanem szépen oszlasd el tényleg! Én alá szoktam vékony rétegben alapozót használni hogy ne üssön el annyira a bőrömtől.
2012. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem leszel nagyon 'csillogos'? :O majd kiprobalom,koszcsi :))
2012. márc. 24. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
lényeg a mennyiség nem kell sok belőle és nem lesz az:) sok sikert:)
2012. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!:))
2012. márc. 24. 11:11
 7/7 anonim válasza:
Ha már témánál vagyunk, akkor hogy válasszak Highlightert? Ezek különböző színben kaphatóak? Mert a bőröm eléggé világos.
2012. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!