Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van valami módszer, amivel...

Van valami módszer, amivel körömnyomdát lehet készíteni házilag?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem a kérdést. Kifejtenéd kicsit jobban, mire is vagy kíváncsi?
2012. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán! Főleg a sablont lehetetlenség otthon elkészíteni. inkább vedd meg. már 800 ft-ért lehet kapni.:)
2012. márc. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: [link]

Ez a körömnyomda. Valami ehhez hasonló módszerre lettem volna kíváncsi, ami házilag is megvalósítható.


Második: Csak az a gond, hogy olyan mintát szeretnék, ami tuti nincs sablonon, hiába van nagy sokféle. :/

2012. márc. 21. 16:42
 4/8 anonim ***** válasza:
második vagyok . milyen mintára gondolsz? tudnál képet linkelni róla?
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Tudom, mi az a körömnyomda, kb naponta használom, csak azért értetlenkedtem, mert nem fejtetted ki, mit akarsz készíteni házilag. Hozzá való sablont, esetleg minden hozzávalót te akarsz elkészíteni... Mert nem mindegy.

Amúgy szerintem nem érdemes ezzel vacakolni, annyira nem drága egy ilyen cucc.

Itt leírtam, hogy nagyjából mi mennyibe kerül hozzá:

[link]


És ha érdekel, ebben a posztban magát a nyomdázást írtam le lépésről lépésre:

[link]

2012. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Első: tudom, nekem is van, csak mint ahogy írtam, ilyen minta biztosan nincs. Ezért gondoltam, hogy hátha valaki volt már olyan kreatív, hogy rájött, hogyan lehet csinálni. (:


Második: Egyelőre csak két minta jutott eszembe, minkettő a kedvenc könyvemhez, a Harry Potterhez kapcsolódik.

2012. márc. 24. 14:57
 7/8 anonim válasza:
nem Dórinak hívnak véletlenül?
2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem. (:
2012. márc. 25. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!