Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb hidratálós...

Melyik a legjobb hidratálós arckrém problémás bőrre?

Figyelt kérdés

Tudom sok kérdés van erről, de teszek egy próbát.

Neked mi vált be a legjobban?

Tudnátok mondani problémás arcbőrre valami jót?

Nekem az ilyen Avonos, Oriflamestől kiütéseim voltak, a Nivea elzsírosította az arcom.. más nem nagyon használtam, mert nincsen rá sok keretem. Most nem használok semmit, és ugy néz ki az arcbőrőm 19 évesen, mint egy 30asnak..:/



2012. márc. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnál jártál már? Nem kell kezelés csak ő mit mond.

Vagy bőrgyógyász.

2012. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja: vegyél aloe növényt. Nyesd fel a levelét vedd ki belőle a "kocsonyát" tedd a bőrödre 10-20 percre és ennyi.

Heti 1x ejtsd meg a kúrát.

2012. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Natur kozmetikumok között keresgélj, én most pont láttam a dm-be egy újfajta hidratálót(bocsi a nevére nem emléxem), 95%-ba természetes összetevőket tartalmaz, ez fel is van tüntetve a dobozán, szerintem az is jó lehet(asszem 800 Ft volt),meg ez is nagyon jó, ez is 98%-ban természetes összetevőket tartalmaz: [link] ez 1700 körül van.
2012. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem jártam kozmetikusnál, lehet egyszer rászonom magam :) Ez az aloés dolog tetszik, majd utánna nézek h hol lehet kapni. Megnéztem ezt a 98%ban natural krémet, egész jó komik vannak alatta, és nem is drága, szerintem egy próbát megér, de még keresgélek :)
2012. márc. 17. 15:45
 5/6 anonim válasza:

A garnier cuccok jók, a kozmetikus nagyjából pénzkidobás... minél többet jársz, annál hamarabb megy tönkre a bőröd. Ideiglenesen szebb, de drága ára lesz. Arról nem is beszélve, hogy ők aztán tényleg a legolcsóbbat használják amiből csak lehet. Mindegy hogy ők mit mondanak, nyilván aki ebből él, nem azt fogja válaszolni neked, hogy én vagyok a feneketlen pénznyelő kút.

Vagy kevertess arckrémet gyógyszertárban, azok is elég olcsók. A csomagolással nem sokat foglalkoznak, de legalább van egy minimális esélye annak, hogy tényleg azt kapod, ami neked kell.

2012. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
engem az érdekelne hogy a gyógyszertárban mennyibe kerül egy ilyen krém kevertetése? bocsi hogy ide
2012. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!