Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítót mind a két fületekb...

Fültágítót mind a két fületekbe tesztek vagy csak az egyikbe?

Figyelt kérdés
Szeretnék fültágítót, nem igazit, mert az undi, de amit kinéztem az nekem tetszik, de nem tudom, hogy most csak az egyik fülembe rakom be, de akkor a másikba mi lesz?

2012. márc. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem. Nekem gusztustalan, nem tudom miért látjátok azt szépnek. Ha megunod, s kiveszed lógni fog a fülcimpád, tátong rajta egy nagy lyuk. Csodálatos....
2012. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
van aki mind2 be tesz van aki csk az 1ikbe, ezt te döntöd el:) és ne aggódj ha csak kisebb méretűt teszel be, akk még simán összenő a lyuk....asszem az 5ös mérettől nem forr össze:) egyébként milyet szeretnél? tudsz linkelni vagy vmi, csak mert én is szeretnék az 1ik fülembe 1 kisebbet, de nem a hagyományos fajtát..:DD
2012. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem igazi,akkor max álfültágító.de nem értem,hogyha az igazi undi,akkor mért akarsz álfültágítót..mindegy,te tudod:D nekem egyikben fültágító van,másikban meg rendes fülbevaló,és egyáltalán nem néz ki hülyén.
2012. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álfültágítónál is ugyan az a látvány, mint a fültágítónál, magyarul az is undi számodra.


(A kettőt ne keverjük, attól hogy úgy néz ki, még nem fültágító.)


Fültágító esetében, szerintem mind a két fül, nekem is úgy van. Nagy méretnél, már elég idétlen szerintem hogy 1 centivel hosszabb az egyik cimpád a másiknál.

2012. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. márc. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!