Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok "különleges" fültágí...

Hol tudok "különleges" fültágítót venni?

Figyelt kérdés

olyan mintás tágítót szeretnék venni mint pl:

[link] ez és ehez hasonlok mint ilyenek:

[link] és ilyenek:

[link]

ehhez hasonló tágeszekröl tudnátok nekem boltokat webshoppokat linkelni?16 os méretben az apcsban már jártam eddig ott vettem a tágitóim de most valami különlegesre vágyom. olyanok nemérdekellnek h fujj ez undoríto stb..ilyenek neis irjanak csak olyanok akik tudnak valamit :) elörre is köszi :33



2012. febr. 22. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
A második nem ékszer hanem tágító eszköz. Az ilyet nem horják, csak a méret növelésére használatos.
2012. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Páromnak is olyasmi kellett, mint neked az első.

Volt nekem pár fekete tömör fültágítóm (16). Kerestem olyan virágos képet, ráragasztotta. Hobbi boltokban lehet venni ilyen kis szilikon félgömböt (vagy laposabbat ami már ugye nem gömb :D ), és kb ugyan olyan lett, csak kicsit szebb :D


Mintásakat is, amit megtudtunk valósítani, inkább megcsináltuk, és egyszínűeket vettünk.

2012. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok csajt látok akinek leopárd mintás tágítója van (3. linked) és lemerem fogadni hogy az apacsban vették.
2012. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek eddig csak szilikonos tágítóm volt,mind az apacsban vettem de holnap majd megnézem h van e párducos bár eddig nem találkoztam olyannal, és megpróbálok én is alkotni egy virágosat :D fültágító tüskét meg láttam már pár ember fülében :)
2012. febr. 23. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem pakolják ám ki a jó tágítókat, úgyhogy inkább kérdezz rá :P
2012. febr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebay.com - nagy kínálat, jó ár. :3
2012. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

már vettem apacs ban párducosat télleg volt :DD

de még mindig keresem a virágosat :dd

2012. febr. 28. 17:41
 9/9 A kérdező kommentje:
megnézem az utolsót :))
2012. febr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!