Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy Labello kb. mennyibe...

Egy Labello kb. mennyibe kerül? És hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy jobban kiszárítja a szád, mint amilyen előtte volt? Melyik a legjobb íz? :)

2012. márc. 10. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
600-800 ft körül mozog és minden drogériában és bevásárlóközpontban lehet kapni tescotól elkezdve a rossmanntól át dm-ig, CBA és még sorolhatnám.. nem szárítja ki a szád amúgy, nekem régen a pearl(halványrózsaszín) jött be a legjobban, de most rossmannba vettem egy saját márkás ajakápolót ami ezerszer jobb a labellónál:) erdeigyümölcs illatú és sajna ízű is.. mindig lenyalom:(
2012. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 700 Ft. Én nagyon szeretem, nekem ápolja az ajkaim, nem szárítja ki, pedig én is olvastam már sok helyen, hogy nem túl elégedettek vele. Nekem szerencsére bevált. Én a Classicot használom, mert nekem ez a legkrémesebb, és amúgy sem szeretem, ha színe vagy íze van egy ajakápolónak. Arra a célra szájfényt használok. Én csak ajánlani tudom, bár csak a Classicot ismerem.
2012. márc. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is labello classicot használok, 500Ft körül vettem, de nem vagyok vele elégedett. Nekem ugyanúgy száraz a szám, esküszöm többet értem a tégelyes niveaval, mint a labelloval, pedig a nivea nem is erre lett kitalálva. Legközelebb blistexet vagy carmexet fogok venni, nővérem is azt használja és nagyon jól bevált neki.
2012. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kvittagirl, megkérdezhetem, hogy milyet vettél? :)
2012. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

a rossmann-os saját márkásra gondolsz ami nagyon finom?:)

Itt van elöttem az van ráírva hogy Blistex rasberry lemonade blast :) pink színű a tubusa, a címkéje kék és az ajakápolóknál lehet kapni rossmannba:) Tényleg igen puha lesz tőle a szám, de tényleg sajnos nagyon finom és az illata sem utolsó:)

2012. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Blistex nem Rossmann saját márka...
2012. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem úgy értem hogy olyan mint az ISANA csak én eddig még csak rossmannban láttam..De akkor nem saját márkás csak rossmannos! ennyi..
2012. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2012. márc. 11. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!