Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van bűntudatom? (Bőv. Lent)

Miért van bűntudatom? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ha pl bemegyek a Rossmannba és veszek valamit vagy 1000 ft-nál többet költök miért van bűntudatom?14/L

2012. márc. 10. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert még nem kapsz jövedelmet, nem dolgozol meg a pénzedért, hanem a szüleidtől kéred el.
2012. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez még karácsonyi pénzből volt
2012. márc. 10. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor biztos azért, mert megtudnád azt a terméket olcsóbban is venni.. vagy hogy költhetnél sokkal fontosabb dologra is.. vagy hogy összespórolhatnád.
2012. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Belédnevelték.mint belém is,ami nem rossz dolog:D Próbálj meg olcsóbban,és akkor még tudsz hozzá venni valamit,de azért a minőségre is törekedj!!
2012. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mindig, kicsit még most is. Főleg ha a számlámról veszek le pénzt... Mintha a fogamat húznák. Igaz, hogy most állást keresek, szóval jövedelmem nincs, de nem is a szüleimtől kérek, mert van spórolt pénzem. A főiskola alatt összegyűjtöttem ösztöndíjakból több mint fél millió forintot, ami majdnem teljes egészében megvan, végül is meg is dolgoztam érte, de mégis bűntudatom van, ha költök valamire. Most már előre megtervezem, hogy mit akarok venni, mennyi lesz kb., és pár száz forintnál többel nem akarok fölé menni. Általában be is válik. :) És így nincs bűntudatom, mert előre átgondolom, hogy mire költök, tényleg kell-e. Amúgy nekem is a Rossmann és a dm a halálom. :D Ruhákra és cipőkre nem költök sokat, és mindig csak akkor veszek, ha tényleg kell. Viszont sosem tudok úgy bemenni a városba, hogy ne ejtsem útba a drogériákat. Barátnőim is azt mondták, ha nyernek a lottón vesznek nekem egy dm-et. XD

Ja meg ott az Avon. Eddig abból is minden hónapban rendeltem, de most azt is lemondom. Már van elég cuccom, most egy darabig nem nagyon veszek. :)

2012. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen idős vagyok és ha veszek egy körömlakkot akkor rácsodálkozok,hogy úristen! ennyi pénzt költök? És belegondolni is rossz,hogy egyesek meg ilyen 10ezres ruhákba járkálnak,meg adnak egy pólóért 8000ft-t. o.O
2012. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom mert nem nélkülözhetetlen, alapszükséglet szerű dolgokra költöd, hanem piperére. Gondolom ha sampon, hajlakk, vagy dezodor kell, akkor nincs bűntudatod!:)
2012. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!