Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó világosítása lehetséges?

Alapozó világosítása lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos beszüntették azt az alapozót amit használtam és vettem egy manhattan soft beige alapozót, mert jónak tűnt.. de itthon kiderült hogy sötét az arcomhoz. esetleg megoldható hogy valahogy világosítsak rajta ? Esetleg másik világosabb alaozó hozzákeverésével vagy krémmel ?
2012. márc. 8. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
világosabb púdert kensz rá
2012. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem használok púdert. : /
2012. márc. 8. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
hát akkor vegyél.... ha már ilyen ostoba vagy, hogy még egy alapozót sem bírsz kiválasztani, akkor ez a legkevesebb amit tehetsz.. egy normálisabb púdert már
2012. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1000 Ftért is lehet venni :)
2012. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most ezért vagyok sotoba ? :D jézusom..


leírtam a leírásban, hogy beszüntették azt amit használtam. ez volt ebből a fajtából a legvilágosabb.. a kezemen jónak tűnt.. de a teszterrel nem tudom kideríteni, hogy az arcomon milyen lesz.. bunkó.

2012. márc. 10. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!