Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márka ez a miniparfüm?

Milyen márka ez a miniparfüm?

Figyelt kérdés

Az alábbi képeken levő parfümöt kaptam ajándékba, és szeretném tudni, milyen márkájú. A kupakon levő logo-t sajnos nem tudtam jó minőségben lefényképezni, de igyekeztem piros vonallal körvonalazni a gravírozott mintát.


[link]


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 5. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Rögtön felismertem az üveget :)Ez Thierry Mugler - Angel nevű parfümje, te pedig szerencsés vagy ( nagyon jó illata van, nagyon drága, és nagyon tartós):D

Azt hiszem még karácsony körül volt olyan akció a parfümériákban, ha valamilyen Thierry Mugler parfümöt vásárolsz, ilyen kis Angel mintát kapsz ajándékba.

Meg is találtam az újságot:" Bármilyen Thierry Mugler illat vásárlásakor megajándékozzuk egy 8-ml-es Angel Eau de Parfum-mel." 2011-es Marionnaud téli száma

Nagyon szerethet, akitől kaptad :)

2012. márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még képet is találtam neked, első válaszoló vagyok :)


[link]

2012. márc. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még egy észrevétel: úgy látom, ez mégse a parfüm mint ahogy az újságban írták, hanem az újabb, könnyedebb változat, az EDT de akkor is szerencsés vagy, az is nagyon finom :)
2012. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Hát, tényleg szerencsés vagyok, mert nagyon jó parfüm, nagy sikert aratott az illata az ismerőseim körében is, ezért is szerettem volna tudni mi ez, hogy legközelebb ilyet vehessek. :)
2012. márc. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!