Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márka a legmegbízhatóbb?

Melyik márka a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés

Nagyon sok márka van amelyik az arckrémekre vonatkozik. sokáig szeretném a frissességemet megőrizni, de mivel ezek nagyon drágák így nem áll módomban mindegyiket kiróbálni és nem is kenhetem magamra mindet, hiszen kölcsönhatásba kerülne.


Kérlek írs le szerinted melyik a jó, neked mi vált be ? minden tanács érdekel.


2012. febr. 16. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Vichy vált be legjobban. De irtó drága... :( A Helia D-vel majdnem ugyanazt a hatást érzem :) De azért a Vichy jobb.
2012. febr. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilcsi AHA Naspolya krém.

Isteni gyümölcsjoghurt illata van.:)Nagyon könnyű állaga van, hamar beszívódik és ezután mattítja a bőrt.Nagyon jól hidratál és egy kb. 30 ml-es kiszerelés 4-5 hónapig elég(márha valaki nem ken magára feleslegesen sokat, ugyanis egy kis ujjbegynyi az arcra, egy a homlokra és kész is) és ez kerül kb. 2000-2500 ft.-ba.

Én próbáltam már helia D-t(ami nagyon zsírosít), garniert (fogjuk rá, de nekem kevés volt a hidratálása a száraz bőrömre), illetve még egy fajtát, de nem jut eszembe a neve.:)

Az Ilcsi termékek viszik a pálmát, magasan jobb az összes többinél számomra!

2012. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!