Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék tetoválást. Milyen...

Szeretnék tetoválást. Milyen hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

Egy nagy farkast szeretnék a nyakamra, (a bal oldalra).

Mit gondoltok ?


2012. márc. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A hátrányai a tetoválásnak szerencsére egyre hátrébb tolódnak. Vágj bele, ha úgy érzed.

Konkrét dolog van, amire gondolsz, kíváncsi vagy?

2012. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
életed végéig ott lesz vannak emberek/munkahelyek akik nem tolerálják.
2012. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van a lábamon és a hátamon nem kicsik.

De a nyakamra nem csináltatnék.Gondolj bele ha anya/apa leszel akkor is menő lesz-e?És ne lesz ciki egy esküvőn vagy szülőin vagy egy elegáns étterembe?Szerintem olyan helyre csináltass ahol kevésbé látszik.22/N

2012. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen jogosak az előttem lévők kommentjei.Függ a munkahelyektől is, ismertem olyat, aki már vette a kezébe a tollat, hogy aláírja a szerződést egy munkahelyen, és felcsúszott a csuklóján a felsője. Meglátták a tetoválásokat, kérdeztek róla, hogy mennyi van a kezén, majd megköszönték a jelentkezését és már nem is kellett aláírnia a papírt. Van olyan hely, ahol persze nem kell miniruciba feszengni, de pl. én, aki vendéglátásba fogok dolgozni, nekem igencsak hátrányos lenne olyan helyre tetováltatni, ahol nem tudnám eltakarni.
2012. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!