Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválást hogy zajlik?

Szemöldök tetoválást hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon vastag és dús szemöldököm van. Megszeretnék tőle szabadulni. A tetoválás után mindig gyantázni kell majd?
2012. jan. 2. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, a kérdésre nem tudok válaszolni, csak azt mondani, hogy nee, kérlek nee! Meg fogod bánni :(
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kedves első Te megbántad? Mert gondolom nem,mert akkor tudnád hogyan csinálják... Akkor nem lehet evvel kapcsolatban hiteles tapasztalatod!


Egyébként még Én sem csináltattam meg,tehát konkrét választ Én sem tudok,csak nagyvonalakban. De kérdéseim még Nekem is lennének,ha jön ide valaki aki tapasztalt,majd kérdezek.


Annyit tudok,hogy utána nem feltétlen kell gyantázni. Szedheted is,esetleg borotva,de a gyanta tényleg a legtartósabb megoldás.

2012. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg nem csináltattam, csak egy barátnőm ugyancsak dús szemöldökkel és ő megbánta. Ráadásul nagyon más lett az arca karaktere is a régihez képest vékony szemöldökkel.


2. válaszolónak: Amúgy nem érzed magad szánalmasnak, hogy mindenhol nagybetűvel írod az én-t meg a nekem-et? Jézusom, de idegesítő személy lehetsz valójában...

2012. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és minek írsz ide mintha te aztán tudnál válaszolni? Ennyit szeritem a kérdező is tudott, hogy gyantázhatja vagy borotva stb. Sőt, bárki más is leírhatta volna.
2012. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokkal szebb egy természetes szemöldök, persze igazítva, mint egy odafestett "valami".
2012. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább gyantáztasd, majd igazíttasd formára, a tetovált szemöldök olyan olcsó és közönséges hatást kelt, nem stílusos.
2012. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem ritkíttatod meg kozmetikussal?:O Tudod, kiknek van tetovált szemöldöke? Az ilyen szedett-vedett proli szakadt ribiknek. Tök ciki és közönséges...
2012. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem tetovált szemöldököm van, az eredeti festékhiányos és nagyon ritka, muszáj volt megcsináltatnom.. az enyém teljesen természetes hatású, szálazásos módszerrel készült, senki nem mondja meg róla ránézésre, h tetoválva van... ha megfelelő szakember csinálja, aki direkt erre specializálódott, akkor semmi probléma nem lehet, az biztis, h a minőséget érdemes megfizetni, mert akkor kifogástalan minőséget kapsz... amúgymeg első lépésként megrajzolja lépésről lépésre a kívént formát, nekem az tartott kb másfél óráig, minden mozzantát egyeztette velem a szakember, hogy kifogástalan legyen, kimért minden egyes vonalat, szöget:) utána pedig kiszedi a körülötte lévő apróbb szőrszálakat, majd tűvel elkezdi a tetoválást, (esetemben szálazásos módszerrel) nem fáj, közben lidokainos vattával törölgette, fertőtlenítette:)
2012. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem hiányzik a szemöldököm vége. ezért kénytelen vagyok megcsináltatni. Szőr alatt lehet tetoválni? és szálas technikát alkalmazni? Ez a szálas dolog megfelelő akkor is ha tulajdonképpen csak a végét kell pótolni?(bár tudom hogy az egészet betetoválják)
2012. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!