Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek túl sok ennyi...

Szerintetek túl sok ennyi piercing? (Lány vagyok. )

Figyelt kérdés

A bal fülemben a porcban van három kicsi golyós végű piercing, mindkét cimpámban két-két fülbevaló. Jobb oldalon a porcban csak egy van. Hamarosan szúrok még egyet, hogy ott kettő legyen. Meg szemöldök és/vagy nyelvpiercinget is akarok, de azzal várok még egy-másfél évet.:D

Nővérem szerint ijesztően néz ki, meg úgy az egész család szerint. De az összes többi ismerősöm (osztálytársak, haverok stb..) szerint jól áll.

Szerintetek sok? Sokan mondták, hogy zenekaros póló nélkül is látszik rajtam, hogy rocker vagyok és illik a személyiségemhez. :D

Kíváncsi vagyok mások véleményére is. :D

Előre is köszi a válaszokat :)


2012. márc. 4. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok lenne és a stílusomhoz se menne,de ha te rocker vagy és illik hozzád,akkor nyugodtan hord.
2012. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi vagyok, majd pár év múlva, ha nem fogsz mondjuk munkát kapni a piercingjeid miatt, mennyire fogok szeretni őket.... de te tudod.
2012. márc. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval még csak a füledben van piercing? Az szerintem semmi, hajjal simán eltakarható, az nálam még messze nem sok.

Viszont a szemöldökpiercing szerintem elképesztően csúnya, cigányos, én százszor is meggondolnám, hogy csináltatok.

Múltkor láttam egy videót egy csajról, akinek az arcában 46 vagy 47 percing volt. Na, az sok volt, bár még ez sem tudta elrontani a lány szép arcát.

2012. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fülben lévők egyáltalán nem számítanak "komoly" pc-nek. Az arcodban még gyakorlatilag nincs is pc. Nem sok egyáltalán, még ha mindkettőt meg is szuratod, sem lesz az.
2012. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Banki alkalmazott meg üzleti valami sosem leszek. Nem is akarok. :D

Legjobban a művészetek és a tudomány érdekel. És ott is fogok elhelyezkedni. :)

Ott meg senki nem nézi, hogy hogy nézek ki.

Ha meg annyira fontos, ki tudom venni. :D

2012. márc. 4. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz más véleményével, ha Te így érzed magad, akkor hordj ennyi testékszert! De szemöldök piercinget én sem ajánlom!
2012. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!