Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 41 évesen ciki a piercing?

41 évesen ciki a piercing?

Figyelt kérdés

41 éves vagyok. Szeretnék egy szemöldök piercinget.

A barátomnak tetszik az ötletem. A lányom nagyon ellenzi mert szerinte ciki ennyi idősen piercinget szúratni. Szerintetek?


2012. febr. 27. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Igen, valóban ízléstelen lenne.

Nem azt mondom, hogy öreg egy 41 éves, mert nem. De mindenki viselkedjen és öltözködjön korához mérten.

2012. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ha az általános mentalitásodhoz és stilusodhoz is illik a pc akkor csináltass. De és személy szerit nem örülnék ha valamelyik szülőm csináltatna.
2012. febr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
2. tinikorodat éled? Gondolom igen,ha 41 évesen nem férjed,hanem barátod van. Gndolom úgy is öltözködsz. Szilikoncici,borotválnuni,szolárium,tinilányoscuccok vannak? Egy új tetko ?! Falra mászok az ilyen hú de fiatalnak érzem magam feelingű középkorú bukszáktól.....A lányod nem csak ellenzi,de ég is a képe miattad.
2012. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy mit csinálsz a testeddel, ha te és az aki neked számít úgy gondolja, hogy ez jó ötlet, akkor hajrá.
2012. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
18 évesen is ciki...
2012. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
úristen de sajnálom a lányodat.. figyelj 41 vagy értem akarsz vmi újdonságot de ne piercinget csináltass mert azzal magadat is és a lányodat is megszégyeníted... hallgass rám és ne ezzel próbálj a többi ember közül kitűnni. mondjuk vágasd másra a hajad vagy csináltass a füledbe még 1 lyukat.
2012. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Tiszta gázok vagytok. Mintha a mai tinik 30 év múlva nem így néznének majd ki... Nyugodtan csináld, ha tetszik, ne számítson senki véleménye, max a párodé. De ő egyetért veled :)
2012. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SzilKa ***** válasza:
100%
Ha Neked tetszik, a stílusodhoz is illik, na meg a párodnak is, miért ne? Hajrá!
2012. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy ciki, csak egy felnőt nő, ne most élje a gyerekkorát. Én se örülnék, ha az anyám pc-t csináltatna, ink. szégyelném.
2012. febr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Annyi hülyeséget hordtok itt össze! Az a bajotok, hogy a piercinget egy tini kori hülyeségnek fogjátok fel. Ne legyetek már szűk látókörűek, attól még hogy csak a kamaszokon láttok piercinget, ne cikizzétek le azt a felnőttet aki már érett fejjel vállal be egy ilyen dolgot! Mellesleg szerintem inkább az ciki mikor 15 évesek arcán kapásból 5 piercing van...
2012. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!