De mi is az a BB krém?

Figyelt kérdés
Mindenhol látom, olvasom,.. ííígy smink forradalom, úúúgy legjobb alapozók/krémek... de még mindig nem találtam róla rendes leirást.. Lányok tapasztalatok? Aki használja, vagy akarja, mit vártok tőle? melyik a legjobb, milyen árakban mozognak? Ja és a legfontosabb, maga a krém mit tesz a bőrötökkel?? elöre is köszi! :)
2012. febr. 29. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A BB krém színezett hidratáló krém, használható alapozóként, viszont tud alatta lélegezni a bőr, természetesebb hatású, ápolja a bőrt és elvileg hosszabb használat mellett halványodnak a bőrhibák is tőle.

Én a Garnier BB krémét használom, én szeretem nagyon, tényleg sokkal kellemesebb viselni, mint egy alapozót.

2012. febr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) köszi a választ, a Garnier bb-jéről azt hallotam hogy nagyon fénylik, szinte zsirosnak látszik tőle a bőrőd, és nem fed annyira? nálad ez igaz?
2012. febr. 29. 22:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Púdert kell rá tenni :)
2012. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tényleg fénylik, de púdert kell rá tenni. Nyilván nem egy alapozó, de szerintem egész jól fed ahhoz képest, bár bőrhibáim (pattanás, ilyesmi) nincsenek, "csak" nem egységes az arcszínem, de ezen segít, szóval én ajánlom.

Persze lehet rendelni igazi, ázsiai BB krémeket, azok biztosan jobbak, de egyelőre nekem a Garnier is jó, érdemes először ezt kipróbálni. :)

2012. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értelek :))akkor nekem nem lenne jó a Garnieres, mert elég sok bőrhibám van :// lehet rendelek igazi BB krémet, de elég drága, biztos megéri az árát :)
2012. márc. 1. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányas faktorú ez a BB-krém?
2012. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15-ös fényvédő faktorú.
2012. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!