Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lenyeltem a nyelvpiercingem....

Lenyeltem a nyelvpiercingem. Mitol lehet hanyni v varjam meg míg alul jön? De ott tuti kijön? Nem szúrja ki a gyomrom v vmi? A langyos sos víz nem használ!

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
edd teli magad aztán nyúlj le a torkodon , undorító de legalább kijön..
2012. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyél sok finomat miközben temetkezési szokásokat (halittak elégetése, majd beleszórása a vízbe, amiből majd a kis gyerekek isznak), boncolást (Dr. G) mutatnak valamelyik tudományos csatornán, ha ez nem elég igyál hozzá citromlét tejjel. ;)

Talán jobb ha elől jön ki, mint alul, mert akkor nem kell a wcben turkálni. :S

2012. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éve van nyelv pc-m,de soha nem fordult elő ilyesmi?az egészet lenyelted?vagy csak a golyót?Nem volt rászorítva?Hogyan lehetett ez?
2012. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem jól szorították rá.:S az egészet lenyeltem..az a baj,h csak az inger jön de semmi más,ha lenyulok..citrom sav is jó a citromlé helyett a tejbe?

A vizuális dolgoktól meg nem tudok hanyni..elég jól bírja a gyomrom:/:S:D

2012. febr. 28. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
mióta van meg?
2012. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én egyszer kipróbáltam, hogy mi lesz ha tejet citrommal iszok. :S

Akkor gondolkozok még neked kotyvalékokon, ha máskép nem tudsz hányni.

Vagy, ez lehet, hogy nagyon gusztustalan lesz (nekem nagyon az, mert írtózok a hajszálaktól -is-): csempész hajszálat az ételedbe, tejbe... én ettől tuti hánynék kb 2 órán keresztül.

2012. febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmi nem hatott:D várom alulról:D köszi a tippeket:D jó gyomrom van ienkor sajnos máskor szerencsére:D
2012. febr. 28. 19:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 1 hónapos :)
2012. febr. 28. 19:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :D

1 hónapja nyelted le? :O Akkor nem lehet, hogy már kijött?

2012. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A piercingem 1honapos:Dtegnap nyeltem le!:D
2012. febr. 29. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!