Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lenyeltem a nyelvpiercingem...

Lenyeltem a nyelvpiercingem hosszabbik részét mit tegyek mire számítsak?

Figyelt kérdés
Evés közben véletlenül lenyeltem a nyelvpiercingem rúdját és rajta egy smyle-s gömböt mit tegyek? Mire számíthatok?
2009. szept. 19. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
arra hogy előbb utóbb újra találkozol vele... csak nézd amikor ürítesz xD
2009. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Figyelned kell vagy két három napig, hogy kiüríted-e! Ha nem , akkor irány az orvos!!!
2009. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem pedig minél előbb menj orvoshoz, mivel a hosszú fele bélelzáródást okozhat, rosszabb esetben kilyukaszthatja a beleidet. És onnan már nincs visszaút.

Szóval egy ultrahanggal meg tudják nézni, hogy hol tart, és hogy ki tud-e ürülni.


1 belgyógyász.

2009. szept. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

ha csak a golyót nyelted volna le, akkor még nincsen baj, de így .... :S

mindenképp menj orvoshoz, de aztán lehet, hogy holnapra már kint is lesz :D

2009. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Megérdemelted! Mi a francnak kell a nyelvbe piercing? Egyéb testrészekről nem is beszélve.........
2009. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

most miért kell leb*szni???

neked is biztos van olyanod ami másnak nem tetszik nem azért irta ide a kérdést hogy ezt kapja...és nem tehet róla h lenyelte

2009. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Dehogynem tehet! Ha nem lenne a nyelvében, nem nyelte volna le! Vannak testrészek, ahová teljesen felesleges ilyeneket tenni.
2009. szept. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
és ha neki tetszik??? akkor mivan?? nem fogod te megmondani neki és ismétlem ne lecs*szést kért!
2009. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jelzem eddig még nincs semmi bajom, remélem nem is lessz! Am. nem értem én sem miért kell leoltani azért mert nekem van neked meg nincs, ha tudni akarod vettem egy sokkal jobbat és vissza is tettem, mert én szeretem a nyelvpiercinget, ez nekem olyan mint aki nagyon szeret rágózni, tehát jó lenne ha nem oltogatni járnál ide kedves "válasz adó"
2009. szept. 21. 22:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát kedves kérdező, én bizony nem hagynám, hogy nekem így "benyaljál"!
2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!