Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hetes a nyelvpiercingem,...

Merci93 kérdése:

Két hetes a nyelvpiercingem, lehet h elfertőződött? (lent)

Figyelt kérdés
az a problémám hogy még mindig fáj egy kicsit alul, meg még mindig eléggé gennyedzik:S és talán még egy picit meg is van dagadva! ugy tudom hogy a gyogyulási idö max 3 hét, de már egy hét után mindenkinek meg szokott gyogyulni... kezelgetem meg minden, a cigit is visszafogtam, nem kávézom már, nem iszom semmi tejeset és mégis... aggodom hogy valami baj van. lehet hogy elfertőződőtt vagy csak nekem lassabban és nehezebben gyogyul?
2011. szept. 18. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
en ugyanigy jartam es kivettem, szerintem vedd ki te is az egeszseged fontosabb egy hulye test ekszertol sztem
2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok sok fogmosás, a cigi nem tesz jót neki és valami szájfertőtlenítőt használj. Ha pár napon belül nem javul vedd ki. Egyébként nem vagy fémallergiás? Mert van akinek nem bírja a szervezete csak a szilikont.
2011. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok alergiás mert már van egy köldök és egy orr pc-m is, de azok is nehezen gyogyultak. viszont volt már jobb is a nyelvem, de most mintha vissza esett volna .... sos vizzel öblögetek meg betadinnal. mert a plogosol elfogyott már rég.. nem nagyon szeretném kiszedni mert már annyit szenvedtem vele... bizom benne hogy meggyogyul csak szar igy most...
2011. szept. 18. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Próbáld ki a chlorhexamedet avval öblögetni kell és rendbe kéne raknia a nyelved. Az egyik barátnőmnek szájfertőzése volt, be volt dagadva, hólyagok stb a doki se tudott már milyen ecsetelőt adni rá és két nap alatt totál rendebejött. Úgyhogy szerintem ezt a gyulladást leviszi ha nem akkor vedd ki tényleg.
2011. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!