Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz a szív alakú napszemüveg?

Gáz a szív alakú napszemüveg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "plázacica" vagy ilyesmi :D de multkor láttam egy ilyen napszemüveget és meg akarom venni. :) van pinkbe, meg fehér-zöld-lilába. de pinket nem akarok mert az már tényleg nagyon ribis. :D szerintetek gáz lenne a színes szív alakú?
2009. jún. 7. 14:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon is stílusos!!!


Tök vagány, aki kimegy ilyenben az utcára, és nem szar be attól, hogy megmosolyogják.

Ha tetszik, vedd meg és viseld bátran.

Szerintem az gáz, akinek nincs stílusa és csak utánozza a másikat. Nézzetek csak körül mennyi hasonló kis plázapics@ van.

2009. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
sziia én is szeretnék venni de eddig nem találtam sehol!! tudom hogy a kérdés nem túl aktuális de ha tudsz akkor légyszi írd meg ! amúgy bp-i vagyok..
2010. márc. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Eldorádó
2010. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
2010. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 dokuro válasza:

Igazi egyéniségek és igazi klónok....

Szerintem viseljetek mind ilyet és akkor kilógtok a tömegből...


haru

2010. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem gáz, csak kell hozzá egyéniség! :DD

nekem szív alakú szemüvegem van...

másnap felvettem, és mindenki kérdezgette hol vettem mert neki is kell.. (mondjuk ez egy kicsit idegesített. :'D )

2010. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!