Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz a szív alakú napszemüveg?

Gáz a szív alakú napszemüveg?

Figyelt kérdés
Nem vagyok "plázacica" vagy ilyesmi :D de multkor láttam egy ilyen napszemüveget és meg akarom venni. :) van pinkbe, meg fehér-zöld-lilába. de pinket nem akarok mert az már tényleg nagyon ribis. :D szerintetek gáz lenne a színes szív alakú?
2009. jún. 7. 14:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem amennyiben ez belefér a stílusodba, nem gáz. Persze megmosolyogtató, de én szeretem ha valaki egyedi.
2009. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%
Te döntöd el,de én nem venném fel az tuti!
2009. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem ilyen nagyon nagy keretű, hanem normális mint minden napszemcsi, csak ugye szív alakú. 8D :P persze egyedi lenne, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre
2009. jún. 7. 15:22
 14/26 anonim ***** válasza:
44%
én vennék:D szerintem aranyos és nem gáz, oké , megnéznek majd az emberek benne, de csak nevess rajtuk ;)
2009. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a napszemüveg gáz.

Inkább az, hogy ennyire befolyásol mások (idegenek, irigyek, maradiak stb.) véleménye. Meg persz az, hogy te is ezzel a "nem vagyok plázacica, de..." szöveggel kezded. Miért lenne baj, ha az lennél? Nem az a baj valakivel, hogy talpig rózsaszínben jár, hanem az, hogyha nnem használja az agyát.


Szóval ha ésszel tudod viselni azt a szív alakú napszemüveget, és van hozzá stílusod, akkor vedd fel.

2009. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
kedves utolsó :) csak hozzátettem, hogy nem vagyok plázacica. nem lógok egész nap a városban és az üzletekben. ezért írtam oda. : ) amúgy köszi szépen a válaszokat =D amúgy nem azért tetszik annyira mert szív alakú, hanem mert szerintem tökre passzol az arcformámhoz. :) szóval majd elmegyek még nézegetni.
2009. jún. 7. 17:05
 17/26 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan vegyél ilyet, kell az embereknek egy kis vidámság, nevetés, ha meglátnak ez biztos meglesz.:P
2009. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

én olyat hordok évek óta..néha szoktak vihogni, de nem zavar.

..az viszont zavar, hogy rajtam kívül olyan emberek akarnak még ilyen szemüveget hordani, akik maguktól még azt sem képesek eldönteni, hogy felvegyék-e vagy sem.

nagyon kellemetlen lehet így élni.

2009. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
ok.:D
2009. jún. 7. 20:15
 20/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is shit: D
2009. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!